Multiman nedir?

Flash bellekten yükleyebilirsiniz ocden ftp olarak atabilirsin kırmak çok basit bide oyun mağazaları var kırarsan onlardan 1 tanesini yükle playstation storeden indirir gibi oyun indirirsin bidaha multimana oyun atmakla uğraşmassın
Hepsi bir arada, recep cubidik gibi kanallardan bilgi alabilirsin
Önerebileceğin oyun mağazası var mı? Pkgi ve bir tane daha ismini unuttuğum Türk mağazası mevcut.

Dumamışım beni düzelttiniz için teşekkür ederim

Cfwde hen gibi şu an ban olayı nerdeyse kalktı Sony ps3e bakmıyor artık sorun olmaz cfwde
Doğrudur hocam. Ben çok uzun zamandır cfw li sistem kullanmıyorum o yüzden pek bilmiyorum.
Önerebileceğin oyun mağazası var mı? Pkgi ve bir tane daha ismini unuttuğum Türk mağazası mevcut.
Oyun mağazası falan yüklemeyin bence. Doğru düzgün güvenilir bir tane bulamadım. Bence oyun mağazası yüklemek doğru değil. Kimse babasının hayrına bedava oyun mağazası yapmaz. Elbet ki onlar da bir sıkıntı vardır.

Zuko store bunu indir ne istersen yap ben çok beğendim
Doğrudur hocam. Ben çok uzun zamandır cfw li sistem kullanmıyorum o yüzden pek bilmiyorum.

Oyun mağazası falan yüklemeyin bence. Doğru düzgün güvenilir bir tane bulamadım. Bence oyun mağazası yüklemek doğru değil. Kimse babasının hayrına bedava oyun mağazası yapmaz. Elbet ki onlar da bir sıkıntı vardır.
Şu an iyi bir sıkıntı yok bunu yurt dışında yapıyorlar bi saldırı yada cihaza zararı yok

Benim bildiğim bi o bu işlemi yapıyo bir kaç program daha var ama multimana bağlı yani yine multiman lazım

Benim bildiğim bir o bu işlemi yapıyor birkaç program daha var ama multimana bağlı yani yine multiman lazım.

Yani ilk cihazı hen veya CFW ile kıracağım sonradan multiman yükleyeceğim. Peki süper Slim ya da Slim için farklı kırma uygulamaları mı lazım yoksa ikisinde de aynı programı mı kullanacağız.

Yok hepsi aynı
En mantıklısı cfw(costume firmware) cihaz her zaman kırıktır ve kurabiliceğiniz uygulama sayısı fazladır fakat bu yazılım sadece fat kasa ve slim 2xxx modellerde olur(2xxx model numarası örneğin 2504b)slim 3xxx modellerde olmaz ve super slimde model numarası farketmeksizin olmaz vfw tavsiye ederim ama slim cihazın altına bakın orda 2xxxli bir şey yazıyorsa cfw kurun 3xxxli bir şey ise hfw+hen (hibrit firmware) cihazda enable hen diye bir buton vardır butona basana kadar cihaz orjinaldir butona basınca kırık moda geçer hfw bütün ps3lere kurulur
Burda anlattım bakabilirsin
@Arda454 başka sorunuz varsa cevaplayabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı