Çözüldü Multiplayer Oyunlara Bağlanamama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

HighPixel

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Merhaba,

Bir süre önce satın aldığım Age of Empires II 2013 HD oyununu ilk defa multiplayer deneyimlemek istedim lakin bütün denemelerim başarısız oldu. Lobiye bağlanabilmeme rağmen oyunlara bağlanmaya çalışırken görseldeki hatayı alıyorum. Yalnızca birkaç lobiye girebildim ve o odalarda da oyun başlamadığı için beklemeden geri çıktım. Sonrasında Battlefield 1 girmek istedim lakin o oyunda da "Loading Game" ekranında kalıyorum. Server Browser üzerinden 80 ping civarı odalara girmeme rağmen bu şekilde ekranım kalıyor. AoE ilk defa deniyorum lakin BF1 hep oynadığım oyun. Çözüm önerisi olan var mı? Bu arada i5 6500 ve GTX 1060 tabanlı bir sistem kullanmaktayım. Oyunlarda bir kasma sonucu bağlanamama durumu söz konusu değil.

Teşekkürler,

Resim yüklenmemiş galiba.

Hata veriyorsa rapor oluştur bakarlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı