Murat Kazgan: Mike Tyson karşımda 30 saniye duramaz

Tyson acemi mi? Şaka yaptığınızı var sayıyorum.

İroniyi nasıl anlamadın? Offf, aşırı ilginç. Aşırı şaşkınım şu an. Ciddi ciddi anlamamış. Alıntıladığım mesajı görmüyor musun? Nasıl ironi yaptığımı anlamazsın? Mükemmel zor bir şey bunun ironi olduğunu anlamamak. Anlamamak anlamaktan daha zor bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
İroniyi nasıl anlamadın? Offf, aşırı ilginç. Aşırı şaşkınım şu an. Ciddi ciddi anlamamış. Alıntıladığım mesajı görmüyor musun? Nasıl ironi yaptığımı anlamazsın? Mükemmel zor bir şey bunun ironi olduğunu anlamamak. Anlamamak anlamaktan daha zor bir şey.

Son kısmı okumamıştım hocam ne bu gaz? Tyson aceminin önde gideni tarzı bir ifade kullanınca hiç bakmadım.

30 saniye karşısında duramaz çünkü ilk 5 saniyede üstünde olup ağzına ağzına vuruyor olur Mike Tyson.

Mike Tyson yaşlandı artık. Ancak Murat kazgan da biraz abarttı bence. Yaşlanmış Mike Tyson değil de Conor McGregor veya Khabib Nurmagomedov dese mesela.
İkisi de ezer onu, hele Khabib tamamen ezer.

Tamam MMA biliyor ama, diyelim yatırdı Tyson'u, seri seri yumruk atıyor. Tyson, Cebeci gibi amatör biri değil. Ömrü yumruk yemekle, dayanıklı olmakla geçmiş biri. Zaten 1 tane yumruğu Kazgan'ı knockdown etmeye yeter.

Bu durumda Tyson yere düşse bile bir kaç yumruk değdirse maçı rahatça kazanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı