Murat Özün hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet sevgili forum ahali, bu Almancı abimiz hakkında ne düşünüyorsunuz, gerçekten merak ediyorum düşüncelerinizi. Ben kendisini ilk şu otoban videosuyla tanıdım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında başlarda gayet iyiydi adam, haklı eleştiriler yapıyordu. Fakat şu son 1-2 yıldır büyüdükçe artık bu hükümete olan nefreti artık Türkiye'ye olan nefretine dönüştü sanki. Hani tamam haklı adam çoğu yerde, fakat bir o kadar da haksız olduğu konu var. Mesela bir canlı yayınında bira içiyor, biranın üzerinde çıplak kız demeyelim de biraz açık bir kız fotoğrafı var, diyor ki; "bu bira Türkiye'de olsa ne olurdu, işte yaaa" falan falan gibi zırvalıklar. Ülkeyi bir insan gibi görmeye başlamış adeta. Din ile ilgili konuşmalarından hiç bahsetmek istemiyorum. Söz sizde.
Bence sen gerçekleri görmek istemediğinden sana ters geliyor, eleştiri yapıyor asgari ücretli adam rakı balık sofrası kuramaz diyor yanlış mı? Türkiye düşmanlığı niye yapsın adam işinde gücünde. :D

Bence sen gerçekleri görmek istemediğinden sana ters geliyor, eleştiri yapıyor asgari ücretli adam rakı balık sofrası kuramaz diyor yanlış mı? Türkiye düşmanlığı niye yapsın adam işinde gücünde. :D
Yazdıklarımı 1 değil, 10 kez daha oku. Belki o zaman idrak edebileceksin, Sayın okuduğunu idrak edemeyen arkadaşım.

İstersen 100 kere okuyayım ama fikrim değişmeyecek, kendinle çelişiyorsun. Sinirlenmene de gerek yok ayrıca fikrimi söyledim.😏
Dediğimi hala algılayamıyorsun, o yüzden sana oku dedim ama okumaktan da acizsin. Senin fikrini değiştirtecek bir şey de söylemedim, zaten seninle aynı fikirde olduğumu söyledim. O yüzden oku dedim ama malum okusan da anlamayacağını çok iyi biliyorsun. Neyse, iyi günler.

Bu kadar küfürbaz birisi olduğunu bilmiyordum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu kadar küfürbaz birisi olduğunu bilmiyordum.

Bir dakika burada şimdi yanlış anlaşılma var, o video editlenmiş. Asıl hali bu:

Zaten videonun canlı olmadığı ve edit olduğu apaçık belli, nasıl inanabiliyorsunuz gerçekten canlı olarak sövdüğüne?

Yeni konular

Geri
Yukarı