Murat Soner kanalının yaptığı içeriğin kaldırılması gündem oldu

Ryuji Aisaka

Hectopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olay bir dizi eleştirmesi basitmiş demeyin diziyi bir okuyun kısaca detaya girmeyeceğim midemiz kalkmasın sabah sabah.

Kısaca dizimiz: Adı sevgi isminde erkek karakterin daha reşit olmayan bir kızla (yaş 17) evlendirileceğini ve kızın kaçmak istemesi sonucu sinirden deliye dönen adamın kıza tecavüz girişiminde bulunması ve daha iğrençliklerini konu alıyor.

Yahu kardeşim bunu nasıl sen piyasaya sürüyorsun bir de kuyruk acısı olmuş ki adamın videosunu kaldırıyorsun doğru konuşuyor diye :D böyle rezil reyting hedefleri yapmaya utanmıyor musunuz yaptığınız içerikleri çocuklarınıza izletiyor musunuz? Yüzünüze tükürürler yazık yemin ediyorum.

Alıcısı var ki yapıyorlar, toplum bu tür şeyleri artık normal olarak görüyor çünkü normalleştirmeye çalışıyorlar.

Alıcısı var ki yapıyorlar diye bir şey yok. Önlerine ne gelirse izliyor insanlar öylesine.Dışarda,işyerlerinde,sokakta vs.
Çok yanlış bir düşünce.
Her gün klasik müzik orkestrası versinler, ilk 3 ay küfür ederler 4.ayda klasik müzik sevdalısı olur insanlar.

Televizyon izleyen insanların nesinin seçici olmasını bekliyorsun ki?

O içeriği kaldırılmadan izlemiştim. O videoda iyi yüklenmişti yapımcılara. Sanırım birilerinin canını sıkmış telif atmışlar o da bu videoyu yapmış.

Sonrasında bu dizinin bölümlerini kısa kısa izledim. Tam bir rezillik "Bunları kim izliyor?" dedim zaten Murat soner onunda cevabını veriyor.

İşin garibi bu dizilere RTÜK hiçbir şey yapmıyor yapmayacak. (Sözde kestikleri para cezalarını ödeyip uyarıp devam edecekler) Bizim yapabileceğimiz tek şey şikayetçi olmak izlememek/izletmemek.

Ek olarak belirli kanalların (Hangisi olduğunu söylememe gerek yok) ciddi anlamda torpilli olduklarını düşüyorum belki de ceza dahi almayacaklar.

Adı sevgi isminde erkek karakterin daha reşit olmayan bir kızla (yaş 17) evlendirileceğini ve kızın kaçmak istemesi sonucu sinirden deliye dönen adamın kıza tecavüz girişiminde bulunması ve daha iğrençliklerini konu alıyor.
Keşke yönetmenin kızına-bacısına yapılsa şu.

Yeni konular

Geri
Yukarı