Murat Yücedağ Bahar Kampanyası!

İndirimde Türkçe Python kursu var mı?
Benim aklımda bu var.
@Ramazan Ö Sanırım bu kod sadece belirli kurslarda geçerli.

Benim aklımda bu var.
İnceledim biraz, güzele benziyor. "Python'u ileri düzeyde biliyorum yazabileceksiniz." diyor. İlgi çekici. Sanırım bitirme sertifikalılar oluyormuş, onlarla fark olur mu, o ne işe yarıyor biliyor musunuz?
Bu da öyleymiş zaten, sıkıntı yok.

İnceledim biraz, güzele benziyor. "Python'u ileri düzeyde biliyorum yazabileceksiniz." diyor. İlgi çekici. Sanırım bitirme sertifikalılar oluyormuş, onlarla fark olur mu, o ne işe yarıyor biliyor musunuz?
Çoğunda oluyor bu. Şu an bir C Programlama kursum var onda da bu Sertifika var. Bilmiyorum tam ne olduğunu. Bu kodlar her kursta geçerli ise yarın almayı düşünüyorum. Geçerli değil ise attığım linkte bu HTML kursu varmış. Bunu alırım.

Hocam sanırım hepsinde geçerli.
Screenshot_2021-04-06-22-21-17-731_com.android.chrome.jpg

Daha önce Udemy'ye para yatırmadım, sadece bu 27 TL vardı. Sepete ekledim attığınız kursu, sonuç böyle. 0.99 TL istiyor 😃

Hocam sanırım hepsinde geçerli.Eki Görüntüle 961275
Daha önce Udemy'ye para yatırmadım, sadece bu 27 TL vardı. Sepete ekledim attığınız kursu, sonuç böyle. 0.99 TL istiyor 😃
Umarım öyledir çok iyi olur öyleyse :D. Yarın o zaman alayım elimde dursun. Zaten C/C++ öğrnedikten sonra Python öğrenecektim. Çok fazlasıyla iyi oldu bu :D.

Umarım öyledir çok iyi olur öyleyse :D. Yarın o zaman alayım elimde dursun. Zaten C/C++ öğrnedikten sonra Python öğrenecektim. Çok fazlasıyla iyi oldu bu :D.
Bize okulda Python temellerini öğretmişlerdi, ne yapsam acaba, buradan devam mı etsem, C/C++ mı geçsem diye düşünüyorum şuan. En iyisi ben bi' konu oluşturayım. Size etiket atmam sorun olur mu?

Hocam sanırım hepsinde geçerli.Eki Görüntüle 961275
Çalışmıyor bu arada.

Az önce 27.99 TL olan kurs şimdi 36.99 olmuş. Kartımı bulana kadar zam geldi ahahahha.

Yeni konular

Geri
Yukarı