Murat5038 konuyu kilitleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dediğim gibi oyun esnasında frekans düşüşü yaşamıyormuşsun ve olması gereken de budur.

GTA5 gibi açık dünya oyunlarda kafanı çevirmen bile karta binen grafik yükünde büyük değişmeler yaşanmasına sebep olabilir.

Ben bir sorun görmüyorum inan ki. Gayet olağan bir durum, kafanı yorma kısacası :)

Herhangi bir sorun için açılmış konuların kilitlenmesine tamamen karşıyım. Hatta kendim internet'te araştırma yaparken de böyle durumlarla karşılaştığımda aşırı geriliyorum ve sinirleniyorum. Konu kilitlenince sorunu yaşayan diğer bir kişi sorunun devamı, parçası veya bir konusu için ayrı konu açıyor. Böylelikle bir sorunun çözümü ayrı ayrı konularda oluyor. Bırakın tek başlık altında tüm bilgiler paylaşılsın ve çözümler üretilsin. İnsanları neden daha fazla zorluyorsunuz çözüme götürmek için. Ayrıca bu yazdıklarım technopat sosyal için değil. Türkiye forum ve bilgi paylaşım sitelerinde gördüğüm genel bir sorundur.

Murat candir gerisi yalandir...
Saka bir yana bence kendileri Technopat'da en cok üye gibi davranan Yetkili oldugu icin, kendisini cok begenir ve takdir ederim. Hani bizim gibi biri... 100 numarali adam gibi. :)

Konu kilitleme olayina gelince Technopat'i elestirmedigim sürece hic konularim kitlenmedi simdiye degin. Yetkililerin cogu genelde kendince bir cevap verip, size ikinci ileti hakki tanimadan konuyu kilitliyorlar genelde. Evet bu bir eksi.
Lakin dedigim gibi genel anlamda pek cok konu cözüme kavusmadan kilitlenmiyor. Belki size denk gelmistir @MEHMET TATLI :)

Hocalar ben yetkililere sonuna kadar güveniyorum. Biz hallettik zaten olayı boşverin bre :)

Burada konu içerisinde farklı soru sormak uyarı alma nedenidir, bunu biliyorsunuzdur.:)
Erpo'nun bu dediği olaydan dolayı zaten konu sonuca ulaşmıştır diyoruz, ancak uyarı vermeyeyim diye çabalıyorum ancak hala inat mı diyeyim ne diyeyim bilemedim hala cevap amaya çalışıyorlar. Mecbur biraz daha mesaj gelince ve şahsen yeterli olan kadar yine bekleyip en sonunda çözüldü olarak kilitlemek zorundayız.
Eğer beni tanımayan varsa bu tip forum vb. yerlerde yanıtlar veriyorsam bazı mesajlarımın içinde gizlice anlatmak istediklerim bulunur bunu anlama kapasitesi iyi olan ve mantık yürütebilen kişiler çözer ve sonuca ulaşır. Düz mantıkla giden yolda kaldır :)

Bu sefer kendi isteğiyle konuyu kilitliyorum sonra niye kilitledin deme :D

İnsanları neden daha fazla zorluyorsunuz çözüme götürmek için. Ayrıca bu yazdıklarım technopat sosyal için değil. Türkiye forum ve bilgi paylaşım sitelerinde gördüğüm genel bir sorundur.
Bu bir sorun değil ve tüm Dünyada yapılmaktadır. Ayrı konu açarak daha güncel sorunun çözümü varsa paylaşılıyor. Eğer kilitlenmiş bir konuda yardım alacaksanız o konu linkini yeni konu açtığın zaman linki eklersin ve çözüm üreten varsa etiketleyip çağırabilirsin. Bu şekilde hem yeni hemde eski çözümü yeni linki bulan kişiler bakmış olacaktır.

Tek konuda sunulan çözümler yüzlerce sayfa ilerleyebilir ve yüzlerce sayfayı bir kişi kaç günde okuyabilir siz düşünün. 100 sayfadan 85. sayfada çözüm sağlanmış kesin olarak diyelim. Siz bunu baştan başlayıp 85'e kadar gelene kadar zaten aklınız karışır üstüne o kişilere verilen çözümler sizde işe yaramayabilir. Üstüne sisteminizi bozmanıza sebep olabilir. Bozduğunuz da o kadar okuduğunuz sayfa ve üstüne sistemin bozulmasınla beraber kalırsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı