MuratAbiGf

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Küfür konusu hayranları istediği içindir. Eski videolarına bakarsanız samimi bir ortam oluşturduğu için rahat tavırlar takınabiliyor. Çoğu izleyiciler bu yüzden seviyor onu. PC konusunda ben yardımcı oluyorum ona. Bir ay önce bilgisayarına Upgrade yapmıştık.

- - - Güncellendi - - -

Öyle bir şey olmuş evet Recep abi. Bu işi yaptıysa hayranları yapmıştır. Murat böyle şeylerle uğraşmaz. Murat'ın açtığı forumda Technopat'ı takip edenlerde var. Belki argo veya bir hakaret gördülerse o yüzden örgütlenip videolara dislike atmış olabilirler. Muratla konuşup ilgilenmesini söyleyeceğim.

Bu yüzden dislike yapıyorlarmış. Fakat Shop olduğu bariz belli. Muratla konuştum ilgilenecektir.

TECHNOPAT.jpg

Recep Baltaş'ın böyle bir cümle kuracağını sanmıyorum. :)

Photoshop'u yapan kişinin maksadını tahmin ettim. :D

Kendisi Technopat'a acayip gıcık olmuş ve kendi Dislike atmış bakmış pek etki etmiyor, böyle bir yazı oluşturup milletin kitlesini gaza getirip Dislike attırmış ve rahatlamış. :D

Boşuna demiyoruz çoluk çocuk diye.

Photoshop'u yapan kişinin maksadını tahmin ettim. :D

Kendisi Technopat'a acayip gıcık olmuş ve kendi Dislike atmış bakmış pek etki etmiyor, böyle bir yazı oluşturup milletin kitlesini gaza getirip Dislike attırmış ve rahatlamış. :D

Boşuna demiyoruz çoluk çocuk diye.

Ne ? Photoshop mu? Bu bildiğin paint bee... :D

- - - Güncellendi - - -

O kadar ayrıntıya girmene gerek yoktu. Başlık kendini ele veriyor zaten. :D

İş başka boyutlara varmadan konuyu kilitleyeyim. Her şey ortada, arkadaş Paint'ten bir şeyler yapmış ve Technopat'ı kötülüyor. Sanıyorum forumda kurallardan dolayı ceza aldı, o yüzden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı