MuratAbiGf

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar merhaba. YouTube kanalımızda birkaç kişi MuratabiGF'ye laf ettiğimizi söyledi. Forumda baktım ama herhangi bir hakaret ettiğimi göremedim. Kendisi ile iletişim olan birisi var mı? Bizim dışımızda gelişen bir olaylar olmuş sanırım.

Şahsen benim arkadaşım. Aklınızdaki soruları cevaplayabilirim :)

Bilen var mı? Küfür falan ediyor ama içten bir insan Pc toplamayı bilmez video-montaj fakiri. Bayrağa ve Atatürk'e olan saygısı videolarından anlaşılıyor.

Küfür konusu hayranları istediği içindir. Eski videolarına bakarsanız samimi bir ortam oluşturduğu için rahat tavırlar takınabiliyor. Çoğu izleyiciler bu yüzden seviyor onu. PC konusunda ben yardımcı oluyorum ona. Bir ay önce bilgisayarına Upgrade yapmıştık.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar merhaba. YouTube kanalımızda birkaç kişi MuratabiGF'ye laf ettiğimizi söyledi. Forumda baktım ama herhangi bir hakaret ettiğimi göremedim. Kendisi ile iletişim olan birisi var mı? Bizim dışımızda gelişen bir olaylar olmuş sanırım.

Öyle bir şey olmuş evet Recep abi. Bu işi yaptıysa hayranları yapmıştır. Murat böyle şeylerle uğraşmaz. Murat'ın açtığı forumda Technopat'ı takip edenlerde var. Belki argo veya bir hakaret gördülerse o yüzden örgütlenip videolara dislike atmış olabilirler. Muratla konuşup ilgilenmesini söyleyeceğim.

Bu yüzden dislike yapıyorlarmış. Fakat Shop olduğu bariz belli. Muratla konuştum ilgilenecektir.

TECHNOPAT.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı