Musallat.exe Nasıl Silinir?

sefa_41

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 **Msi GTX 1070Ti Gaming X** Team T-Force 4x8 3200MHz CL16** Asus Prime B450M-A II **BenQ XL2411 144Hz@1ms**
Meslek
Uçak Teknikeri
Lütfen yardım edin. musallat.exe silici işe yaramıyor. Silmeme rağmen tekrar tekrar oluşuyor dosyalar, lütfen yardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Musallat exe virüsünü geliştiren hackerın kendisinin geliştirdiği Musallat.exe kaldırma programı vardı Google'a yazarsan bulabilirsin diye düşünüyorum. Virüsü kaldırmak için hakkımı helal ediyorum diyen butona basman gerekiyordu bayağı komiğime gitmişti. :D
İnternet bağlantısını kes. Sonra herhangi bir arkadaşından falan Malwerebytes indir USB belleğe. Sonra tarat. Silecektir internet bağlantısını kesersen. Bende öyle oldu.

Edit: Sakın deneme dediğimi. Yoksa arkadaşına da bulaşır yeni farkettim.

O virüs hala dolaşıyor mu ya? En son 4 sene önce bizim okulda her bilgisayarda dolaşıyordu. Hatta bir süperzeka kişi musallat yüklüyken deepfreeze kurmuştu :D Ne güzel zamanlardı ya hep 2-3 kişi toplanır silerdik :D
Avira antivirüsü deneyebilirsin sanırım o da işe yarıyordu. Combofix de olabilir.

Avira vardı tam silinirken orda kaldı. Ben de silmeye çalıştım fakat yönetici izni gerekti. Yönetici olmasına rağmen ben de format attım harddiske.

Yeni konular

Geri
Yukarı