Mutlaka oynamalısın dediğiniz oyunlar

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Oyunsuz kaldım arkadaşlar. Biraz tavsiyeye ihtiyacım var. Böyle mutlaka oynaman lazım dediğiniz oyunlar varsa yazarsanız sevinirim. Çoğu oyunu kafama koyuyorum sonra tam indirecekken vazgeçiyorum canım çekmedi diye. Fazla bilinen Assassin's Creed, Tomb Raider gibi oyunlar olmazsa daha iyi olur. Tabii onlardan da istiyorsanız önerebilirsiniz. Her türlü öneriye açığım. Teşekkürler şimdiden.

CoD bo: 1 ve 2 oynanılabilir ama 3'e bulaşmayın derim.
Hocam CoD serisine başladım yaklaşık 3-4 ay önce. Aralarına başka tür oyunlar sıkıştırarak oynuyorum sürekli fps sıkmasın diye ancak seriyi çok beğendim gerçekten. Modern warfare'dan başladım modern warfare 2, black ops, modern warfare 3, black ops 2, ghosts sırasıyla oynadım şimdi advanced warfare var sırada ama yine biraz ara verdim. Neden 3'e bulaşma dediniz bırakayım mı burada seriyi? Ben single için oynuyorum buradan sonrası gereksiz mi sizce yoksa sadece BO 3 için mi dediniz?

Mafia2, Skyrim, Metro 2033
Mafia 2'ye kesin bakacağım. Metro 2033 bitirdim. Skyrim'de zamanında oynamıştım teşekkürler tavsiyeler için.
Half Life 2 (episode one, episode two ve lost coast ile birlikte), Tomb raider 2013...
İki oyunu da bitirdim hocam teşekkürler tavsiye için.

Yeni konular

Geri
Yukarı