Mutlu değilim

GeOX1881

Decapat
Her sabah kalktığımda mutsuz oluyorum, etraf çok basık ve karanlık geliyor ve gün çok hızlı bitiyor. Neredeyse her gün aynı şeyleri yapıyorum ve mutlu olmak için farklı bir ev ve onun gitmesi gibi hissediyorum. Bunu içimİ dökmek için yazdım siz de böyle misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de her uyandığım zaman berbat hissediyorum kahve sigara ile kendime gelmeye çalışıyorum sonra gün bitiyor. Bu konu ile ilgili de konu açmıştım hatta.

Sabah uyandığınızda yatağınızdan mutluca kalkmak için bir amacınız olmalı, bu amacı yaratmak içinse hobi edinebilir veya oyun oynayabilirsiniz.
Bilgisayar oyunları mutluluk vermiyor. Dertlerden kaçma, zihni oyalama imkanı veriyor. Uzun süre oyunlara gömülmüş biri olarak söylüyorum bunu.

Sosyal bir hayat, çalışmak, kitap okumak, dizi izlemek mutluluk veriyor. Sosyal bir hayat deyince partiler, clublardan bahsetmiyorum. Bir iki arkadaş, belki bir sevgili, onlarla geçirilen bir iki saat, gym, spor yapmak vs vs. Bunların yanında bir de çalışıp para kazanıyorsan gayet mutlu oluyorsun.

Ailenle de problemin yoksa genelde üzecek şeyler olmuyor.

Aynen kardeşim her konuya bunu yazın. Başlamış bir popüler kültür hepiniz ağzınız da sakız ediyorsunuz. Tamam spor güzel bir şey de neredeyse adamın kolu kopsa spor yap diyeceksiniz.

Yo ne alaka? Adam kendini motive etmezse nasıl mutlu olacak? Mutlu olmazsa nasıl çalışacak, nasıl başarılı biri olacak? Ben demiyorum her gün spora git diye 😃

Geri
Yukarı