Mutlu geçirdiğiniz en son yıl hangisi?

Darbe oldu ve sen hayatımın en güzel yılıydı diyorsun öyle mi? Fedöcü pislik seni.
(!)
Kimseye hakaret kelimeleri kullanamazsınız. Raporluyorum sizi. Ne kadar ironi işareti koysanız da fayda etmez.

Her geçen gün daha da mutsuzlaştım. Bunun nedenini çevresel koşullardan çok her geçen sene bilgimin ve farkındalığımın artması nedeniyle mutluluğum azaldı. Eskiden hiçbir şey bilmiyorduk ve öyle yaşıyorduk, rahattı. Şimdi en küçük şeyde bile birden fazla kez düşünme gereksinimi hissediyorum. Adımlarımın daha sağlam olmasını sağlasa da mutluluğuma engel oluyor. Bunlara rağmen olduğum durumdan gayet memnunum. Farkındalığı ve bilgiyi, umusamazlığa ve cahilliğe tercih ederim.

Mesajınızın Kaldırıldığına sevindim. Anlaşılan Moderasyon Ekibi, Hakaret olarak değerlendirildi.

İlla Ceza almanı mı istiyorsun? Amacım ceza verdirmek değildi. Mesaj kaldırmaktı ve kaldırdılar zaten. Doğru olanı bu. Neden anlamıyorsun?

İlla Ceza almanı mı istiyorsun? Amacım ceza verdirmek değildi. Mesaj kaldırmaktı ve kaldırdılar zaten. Doğru olanı bu. Neden anlamıyorsun?
Senin kafa biraz güzel mi? Neyi anlamıyorum? :D Benim için hiçbir şey ifade etmediğini söyledim. Sen hâlâ uzatıyorsun. Mesajım kaldırıldı diye oturup ağıt mı yakmışım? Tamam kaldırtmışsın bravo insan hakları savunucusu mu diyeyim ya da?

Yeni konular

Geri
Yukarı