Mutlu geçirdiğiniz en son yıl hangisi?

2016. Çünkü hep PS4 hayali kurardım şimdi ne güzel ki sahibiyim, arkadaşlarım evime gelirdi PES 2016 oynardık ben onlara giderdim CS:GO oynardık sonra beraber futbol oynardık. 2021 yılı benim için COVID-19 olmasa 2016'nın tıpa tıp aynısı olarak gidiyor benim için.
bana her yıl değişmiyor her yıl normalim
2016. Çünkü hep PS4 hayali kurardım şimdi ne güzel ki sahibiyim, arkadaşlarım evime gelirdi PES 2016 oynardık ben onlara giderdim CS:GO oynardık sonra beraber futbol oynardık. 2021 yılı benim için COVID-19 olmasa 2016'nın tıpa tıp aynısı olarak gidiyor benim için.
ben öyle şeylerin her zaman hayalini kuruyordum

2012-2014 arası.
Okuldan eve geliyoruz. Kar yağıyor dışarıda.
Sobanın şırıltısı altında bilgisayara geçiyorum.
Hafif esinti var dışarıda.
Minecraft + Cs 1.6 ile geceler benim oluyor.

Üzücü bir durum bilgisayar bağımlısı veya asosyal misin?
Bağımlı değilim. Asosyallik bir hastalık değil tercihtir aslında. Elbette aşırıya kaçılmadığı sürece. Şahsen dışarı çıkmayı pek sevmiyorum dışarıda bir yere gidip kahve içmektense evde kendi kahvemi yapıp onu içmeyi tercih ederim. Dışarıya çıkıp birileriyle gezmektense evde kitap okumayı tercih ederim. Tabii bazen çıkmak isterim ama çok nadirdir. Açıkçası dışarıda evde olduğum kadar rahat değilim ancak bağımlı veya hastalık derecesinde bir sıkıntım yok. Sadece tercihim böyle. ^^

2010. Okula gitmiyorum, sabah akşam dışarıda arkadaşlarımla oyun oynuyorum. Şimdiye nazaran insanların yüzü gülüyordu.

Geri
Yukarı