Mutluluktan ağladınız mı?

Hiç mutluluktan ağladığınız oldu mu?

• Evet

Oy: 34 23,1%
  • Hayır

Oy: 87 59,2%
  • Hatırlamıyorum.

Oy: 26 17,7%

• Oy verenlerin toplamı
    147
Kimler emdi lan? Sürekli birileri birilerinin bir şeyini emiyor. Kim, nasıl emdi? Böyle yıkık adam rollerine sürekli girdiğiniz zaman düşündüğüm şey "havalı olduğunu sandıkları için mi böyle yapıyorlar?" oluyor.

Hayır hocam standart Türk gencinin dertlerinin üstüne inanç ve ekstra çevre baskısı var o kadar.

@CHRİS W4LKER.
Yalan demedim. Bana çok saçma geliyor dedim. Size yalan atıyorsunuz demedim ki zaten mutluluktan ağladınız bir anınız varmış. Sadece çok ama çok saçma geliyor bana. Olabilir yani, olamaz demiyorum.

Hayır hocam standart Türk gencinin dertlerinin üstüne inanç ve ekstra çevre baskısı var o kadar.
Anladım haklısınız o halde. Kız için yıkık adam triplerine giriyorlar ben o olaya gıcık oluyorum. Yoksa bu konuda haklısınız.

Hiç ağlamadım ama sevinmiştim.
Kendimden bir örnek vereyim. Alçı çıktıktan sonra mutluluktan ağlamıştım. Bazıları şunu diyebilir: Bunun için mi ağladın?
Evet, bunun için ağladım. Yürüyememek çok kötü bir şey. Alçı çıktıktan sonra ayağa kalkıp bir adım atmak... Uzun bir aradan sonra yürümek, beni çok mutlu etmişti.

Anket sonuçları nasıl olacak?
Ankete katılan, katılmayan herkese teşekkürler 🙂
İyi sosyaller.

Anladım haklısınız o halde. Kız için yıkık adam triplerine giriyorlar ben o olaya gıcık oluyorum. Yoksa bu konuda haklısınız.

Evet hocam hayatım kaymış durumda iken gidip bir kız için üzülemem ha evet zamanında çok sevdiğim bir kızdan ret cevabı almıştım varlığını unutamıyorum ama üzülmeye değer bulmuyorum, asıl beni hayattan soğutan şey cahil ailem ve çevrem eğer kurtulamazsam bir gün hayatıma son noktayı koyabilirim.

Çok sevdiğim birisiyle geçirdiğimiz ilk günden sonra ağlamıştım. İleriki süreçte üzüntüden ağlattı ama canı sağolsun. :D

Evet hocam hayatım kaymış durumda iken gidip bir kız için üzülemem ha evet zamanında çok sevdiğim bir kızdan ret cevabı almıştım varlığını unutamıyorum ama üzülmeye değer bulmuyorum, asıl beni hayattan soğutan şey cahil ailem ve çevrem eğer kurtulamazsam yakında hayatıma son noktayı koyabilirim.
İşte bu konuda aynı kaderi paylaşıyor olabiliriz. Ancak "Hayatıma son noktayı koyabilirim." demişsiniz. Umarım tahmin ettiğim şeyi düşünmüyorsunuzdur. Yapmayın hocam, kendinize bunu yapmayın. Yapacak bir şey yok. Geçmesini umut edelim. Bakın işte çok süper bu yaptığınız. Üzülmeye değer bulmuyorsunuz ve ekstradan zarar vermiyorsunuz kendinize. Bazıları sırf bu yüzden akşama kadar sigara alkol falan. Bir kız için sağlığının içine ediyor. Tamam unutamamak ve onu düşünüp biraz üzüntü yaşamak normal. Ama bu şekilde kendini paralama olayını saçma buluyorum.

Geri
Yukarı