Okumak mı çalışmak mı?

codfanıyım

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, okumak ve çalışmak arasında çok gidip geliyorum 11. sınıf öğrencisiyim, babam kendi işinin sahibi baba meslegi yapıyor, amcamla beraber çalısıyorlar sanayide. Beni de cagırıyor gel çalış diye, sizce okumak mı mantıklı çalışmak mı?

Eğer adam gibi, hakkını vererek okuyacaksan tabii ki okumak ancak yok üniversiteyi okumak için okuyacağım diyorsan sanayiye ne kadar erken başlasan o kadar iyi. Bence adımbaşı üniversite olması kadar saçma bir şey yok.

Merhaba dostlar, okumak ve çalışmak arasında çok gidip geliyorum 11. sınıf öğrencisiyim, babam kendi işinin sahibi baba meslegi yapıyor, amcamla beraber çalısıyorlar sanayide. Beni de cagırıyor gel çalış diye, sizce okumak mı mantıklı çalışmak mı?

Bir yandan en azından elinde diploma bulunsun diye okuyup öte yandan da çalışmak daha mantıklı.

Git babanın yanına. Keşke benim babamında bir yeri olsa da gidip orda çalışsam boş boş okulda takılmasam.

Merhaba dostlar, okumak ve çalışmak arasında çok gidip geliyorum 11. sınıf öğrencisiyim, babam kendi işinin sahibi baba meslegi yapıyor, amcamla beraber çalısıyorlar sanayide. Beni de cagırıyor gel çalış diye, sizce okumak mı mantıklı çalışmak mı
Okumak.

Yeni konular

Geri
Yukarı