Mutsuzken aklınıza neler geliyor?

Eskiden sistemim yoktu arkadaşlar oynuyordu şimdi sistemim var fakat ne oyun oybama hevesi nede arkadaslar oynuyor artık.

Değerli insanların buradan göç etmesini neden yaşadığımı hayatımı doğru yaşıyor muyum gibi sorular soruyorum kendime.
Gerçekten buradaki sistem nüfus insanların birbirine davranışları ve insana değer rahatsız edici keşke nüfusumuz daha az ve insan daha degerli olsaydı.

Beni mutsuz yahut sinir eden kişinin şuan halimi hiç umursamadığını hatırlatıyorum kendime ve diyorum ki o halde ben niye canımı sıkıp hayatı kendime zehir ediyorum?
Eğer daha farklı bir olaydan dolayıysa o zaman da olmuşla ölmüşe çare yok bundan sonra ne yapabilirim? yoluma bakıyorum sonuçta ben daha fazla üzülünce geri gelmeyecek.
Tabi bazen bu kadar kolay olmuyor o zaman da bunu başkasına yansıtmadan çekilir bir köşede müzik dinlerim en kötü kimseye zarar gelmeyecek şekilde enerjimi deşarj edecek meşgaleler bulurum.

Ayrıca günüm kötü geçtiyse Max Payne 3 geliyor aklıma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pandemiden sonra gerçekten hiçbir şey eskisi gibi değil
Pandeminin ilk başlarında her kanalda Kemal Sunal filmleri çıkıyordu
O Zaman'ları bile çok özledin.

Yeni konular

Geri
Yukarı