Çözüldü MX 110 i5 8265U sistemde 60 FPS hangi FIFA ya da pes oyunu oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende MX 110 i5 8265'u işkemci var. Ben hangi FIFA'ya da pes oyununu 60 FPS sabit oynarım? Ayarlar fark etmez en düşük de olur en yüksek de. Sizce ben hangi oyunu 60 FPS sabitte oynarım? Arkadaşım FIFA 22 60 FPS alabilirsin düşükte dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bende MX 110 i5 8265'u işkemci var. Ben hangi FIFA'ya da pes oyununu 60 FPS sabit oynarım? Ayarlar fark etmez en düşük de olur en yüksek de. Sizce ben hangi oyunu 60 FPS sabitte oynarım? Arkadaşım FIFA 22 60 FPS alabilirsin düşükte dedi.
Dostum düşükte alabilirsin ama onun dışında zor gibi youtubeden fps testlerine baktım şimdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum düşükte alabilirsin ama onun dışında zor gibi youtubeden fps testlerine baktım şimdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
60 oynatıyor düşükte.

60 oynatıyor düşükte.
İşine yararsa çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Dostum düşükte alabilirsin ama onun dışında zor gibi YouTube'dan FPS testlerine baktım şimdi.

60 oynatıyor düşükte.

İşine yararsa çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Hocam çok sağ olun FIFA 21 de indirebilirm sabit 60 ise.

22'yi de denedim 21'i de hepsini düşükte 60 FPS oynatıyor. Sadece sinematiklerde 20'ye düşüyor.

Geri
Yukarı