Çözüldü MX 150 sistem "PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA" hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusufsss

Picopat
Daha fazla  
Ekran kartı
MX 150
Öncelikle merhaba. Ben uzun zamandır ekran kartım olan NVIDIA GeForce MX150'yi aygıt yöneticisinde çalıştırdığım zaman mavi ekran hatası veriyor: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

"nvlddmkm.sys" hatası alıyorum yardım edin.

NOT: Şu anda aygıt yöneticisinde devre dışı bırakılı çalıştırdığım zaman veriyor hatayı

1698676799832.png

GPU-Z De böyle gözüküyor

Hocam allah rızası için birşey yazın :D

Minidump atayımmı?

Hocam bir şey yazın ya.

Son düzenleme:
Çözüm
Kod 43 hatası çoğunlukla bizlere donanım sorununu işaret eder. İlk olarak her zaman denilen DDU ile kaldırma ve güncel sürücü yükleme olayını yap.

DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. Eğer sorun devam ediyor ise farklı sürücü deneyin. En son donanımsal sorun olması muhtemel.

DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. Eğer sorun devam ediyor ise farklı sürücü deneyin. En son donanımsal sorun olması muhtemel.

Hocam ben yaptıktan sonra geri dönüş yapacağım.

Şu anda PC de 546.29 yüklü şu an 546.33'ü yüklüyorum.

Hocam interneti kapatıp güvenli moda girip sürücüyü kaldırıyim güvenli moddan çıkıp mı kuriyim.

Yoksa güvenli modda kuriyim mi?

Son düzenleme:
Hocam ben yaptıktan sonra geri dönüş yapacağım.

Şu anda PC de 546.29 yüklü şu an 546.33'ü yüklüyorum.

Hocam interneti kapatıp güvenli moda girip sürücüyü kaldırıyim güvenli moddan çıkıp mı kuriyim.

Yoksa güvenli modda kuriyim mi?
Uygulama kendisi otomatik ayarlıyor diye biliyorum. Yüklerken normal modda internet açıkken yükleyin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı