MX 330 laptop oyunlarda kasıyor

profesor0606

Yoctopat
Daha fazla  
Ekran kartı
MX 330
İşlemci
i5
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımı daha 3 ay önce aldım ve oyun oynamaya başladım. NBA 2K21 indirmiştim, gayet sorunsuz, high ayarlarda oynuyordum. Daha sonra okul gereği kodlama programları vs. indirdim. Derken bilgisayar yavaştan kasmaya başladı. Oyunda sürekli takılma ve kasmalar başladı. Sonra düşündüm ve formrat atmaya karar verdim ama sonuç aynı hatta daha kötü oldu LoL'de bile 10 20 FPS ile oynuyorum şimdi ise Windows 11'e yükselttim ve sorun aynı ne yapmam gerekiyor sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu ayarı bir kontrol edin:
1643983927906.png

değişen pek bir şey olmadı hocam ilginç şekilde ilk başlarda çok yüksek sistemli oyunları oynuyorum sorunsuz sonrasında en kötü oyunları bile açmıyor kafayı yiyeceğim :D birde en başta hiçbir ayar yapmadan yani bu ayarları felan yapmadan oynuyodum

Çekirdek hızını düşürecek mantıklı bir şey bulamadım. Belki ayarlanmış bir ayar yüzünden böyle oluyor olabilir. DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar Nvidia'nın sitesinden indirmeyi deneyin.

Çekirdek hızını düşürecek mantıklı bir şey bulamadım. Belki ayarlanmış bir ayar yüzünden böyle oluyor olabilir. DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar Nvidia'nın sitesinden indirmeyi deneyin.
teşekkürler deneyip tekrar dönüş yapacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı