MX 350 sistemde ETS 1 ani FPS düşüşü

353072

Picopat
Ekran Görüntüsü (7).png

Oyunu high ayarlarda akıcı ve keyifli şekilde oynarken bir anda FPS düşüşü oluyor ve kasma donma oluyor. Ardından 2 saniye sonra düzeliyor. Nihai performans modunda ve bilgisayar ETS 1 oyununu kaldıracak bir PC. MX350 kart ve İ7 1065G7 işlemcisi var. Driverlar kurulu sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
ETS'yi SSD'ye kurun.
Steam'den aldıysan yüklerken soruyor zaten nereye kuracağınızı.

RAM'den kaynaklı olduğunu falan sanmıyorum, zaten yılların oyunundan bahsediyoruz. Sisteminiz gayet yeterli. Sorun sadece bu oyuna mı has, yoksa diğer oyunlarda ya da gündelik işlerinizde de sorun yaşıyor musunuz? Eğer öyleyse disk kullanımından kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca dizüstünüz prize bağlı mı? Nihai performans derken sanırım yüksek güç modunu kastettiniz hocam, öyle değilse onu dener misiniz?

RAM'den kaynaklı olduğunu falan sanmıyorum, zaten yılların oyunundan bahsediyoruz. Sisteminiz gayet yeterli. Sorun sadece bu oyuna mı has, yoksa diğer oyunlarda ya da gündelik işlerinizde de sorun yaşıyor musunuz? Eğer öyleyse disk kullanımından kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca dizüstünüz prize bağlı mı? Nihai performans derken sanırım yüksek güç modunu kastettiniz hocam, öyle değilse onu dener misiniz?
ETS2 oyununda medium 60 FPS verirken 1. oyunda türlü türlü sorunlar yaşıyorum. Diskimin sağlığıda %100 sorun nerede gerçekten anlamadım.

Geri
Yukarı