MX 350 sistemde ETS 1 ani FPS düşüşü

ETS2 oyununda medium 60 FPS verirken 1. oyunda türlü türlü sorunlar yaşıyorum. Diskimin sağlığıda %100 sorun nerede gerçekten anlamadım.
Disk sağlığından bahsetmiyorum, CTRL+SHIFT+ESC yaptığınızda görünen disk kullanımından bahsediyorum. Kontrol eder misiniz? Ayrıca sormamda sakınca yoksa neden birinci oyunu oynuyorsunuz?

ETS 2 oyununda medium 60 FPS verirken 1. oyunda türlü türlü sorunlar yaşıyorum. Diskimin sağlığıda %100 sorun nerede gerçekten anlamadım.

Hocam sorun sağlıkta değil. Sizin laptopunuzda HDD var ve siz ETS'yi HDD'ye kurdunuz. Drop yemenizin nedeni ise HDD'ye kurulu olmasıdır. HDD çok sağlıklı olması hiç drop yemezsin anlamına gelmez.
Kaldırın ve SSD'ye kurun. RAM ne kadar kullanılıyor oyunda iken bir bakar mısınız?

Hocam sorun sağlıkta değil. Sizin laptopunuzda HDD var ve siz ETS'yi HDD'ye kurdunuz. Drop yemenizin nedeni ise HDD'ye kurulu olmasıdır. HDD çok sağlıklı olması hiç drop yemezsin anlamına gelmez.
Kaldırın ve SSD'ye kurun. RAM ne kadar kullanılıyor oyunda iken bir bakar mısınız?
Cihazda sadece 256 GB SSD var zaten laptop. SSD'ye kurulu. Oyundayken 1-2 GB arası RAM yiyor. 8 GB RAM var cihazda.

Oyun sırasında 10 15 dakika oynadıktan sonra bize son durumu atar mısınız? Görev yöneticisinden.

Geri
Yukarı