MX 450 laptop alınır mı?

• Konuyu başlatan 89666
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 90
  • Görüntüleme 11B
Amaç sadece oyun oynamaksa Series S daha mantıklı. Ancak uzun soluklu bir yatırım planlıyorsanız X elbette. Neticede Series S ile X'e gelen oyunlarda arasında da kalite farkı var, tek fark oyunu kaldırıp kaldırmaması değil.
1080p için S yeterli olur mu hocam? Ve X ile çok kalite farkı var mı o kadar?

Grafik olarak mı farklı? Low kadar dandik değildir umarım.

O kadar değil. S'deki ultra ayarlar, X'deki high seviyesindedir. Bu durum oyuna göre de değişiyor tabi. İleride grafik tarafında çok kuvvetli bir oyun gelirse aradaki fark artacaktır. Yıl sonunda çıkacak olan Starfield'ı epey merak ediyorum mesela.

O kadar değil. S'deki ultra ayarlar, X'deki high seviyesindedir. Bu durum oyuna göre de değişiyor tabi. İleride grafik tarafında çok kuvvetli bir oyun gelirse aradaki fark artacaktır. Yıl sonunda çıkacak olan Starfield'ı epey merak ediyorum mesela.
Medium altına düşmesin yeter hocam, 60 fps sabit oynatıyor değilmi S?

Medium altına düşmesin yeter hocam, 60 fps sabit oynatıyor değilmi S?

AC Valhalla'dan örnek vereyim. 60FPS moduna geçebilirsin ama grafikten kısar. Quality ve Performance olmak üzere iki mod oluyor genelde. Quality daha kaliteli ama 30FPS, Performance ise 60FPS ancak daha düşük görüntü kalitesine sahip.

AC Valhalla'dan örnek vereyim. 60FPS moduna geçebilirsin ama grafikten kısar. Quality ve Performance olmak üzere iki mod oluyor genelde. Quality daha kaliteli ama 30FPS, Performance ise 60FPS ancak daha düşük görüntü kalitesine sahip.
Laptop alacağım öyleyse.
Umarım harici kartlı laptoplardan daha ucuz fiyatlı olur.

Son düzenleme:
Laptop alacağım öyleyse.
Umarım harici kartlı laptoplardan daha ucuz fiyatlı olur.
Eğer oyun bilgisayarı almazsanız 450 MX ekran kartlı bir bilgisayar bu yükün altından kalkamaz. Mesela The Crew 2 oyununda 1080P yüksek ayarlarda 30-40 FPS alıyorum. Fakat Xbox Series S çok daha stabil ve güzel şekilde açıyor oyunu
Düzeltme: oyun 30 FPS çalışıyormuş fakat oyundan kaynaklı sanırsam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı