MX Linux hızlandırma ve profil sistemi

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Merhabalar; @Buğra S @cengover_ekin @GNU or NOT @Barış Turan hocalarımın sayesinde MX Linux kurdum lakin 2 sorum var.
1) MX Linux'u daha fazla nasıl hızlandırırım?
2) Hem MX Linux'un hem de macOS'un görünüşünü çok sevdim. Profil sistemi gibi bir sistem var mı? Mesela istediğim zaman MX Linux, istediğim zaman macOS görünümüne geçsin. Böyle bir yol var mı?
İyi sosyaller :)

Son düzenleyen: Moderatör:
2) Hem MX Linux'un hem de macOS'un görünüşünü çok sevdim. Profil sistemi gibi bir sistem var mı? Mesela istediğim zaman MX Linux, istediğim zaman macOS görünümüne geçsin. Böyle bir yol var mı?

Bunun için iki farklı kullanıcı oluşturup iki farklı özelleştirme yapabilirsin. Mesela macOS görünümü için başka mac adında kullanıcı; normal görünüm için normal ismini kulllanabilirsin.

Merhabalar; @Buğra S @cengover_ekin @GNU or NOT @Barış Turan hocalarımın sayesinde MX Linux kurdum lakin 2 sorum var.
1) MX Linux'u daha fazla nasıl hızlandırırım?
İyi sosyaller :)
Hocam hız konusunda bir sorun mu var?
Hatırlatmış olayım gerekli sürücüleri kurdunuz mu?

@Hüsnü_Çoban 'ın sistemi için ek sürücü kurmasına gerek yok. Benim sistemim ile neredeyse aynı ve ben de ek sürücü kurma yok. Kendiliğinden kurulu geliyor.

Birazcık, mesela başlat bölümü birazcık yavaş geliyor.
@Hüsnü_Çoban 'ın sistemi için ek sürücü kurmasına gerek yok. Benim sistemim ile neredeyse aynı ve ben de ek sürücü kurma yok. Kendiliğinden kurulu geliyor.
Hocam Discord nasıl kuracağım? İnternette ki hiç bir video işe yaramadı. Paket indi ancak şöyle bir hata veriyor.
Screenshot_2021-04-20_13-39-22.png

Geri
Yukarı