MX110 sistemle Fortnite'daki değerler normal mi?

ALFA14

Picopat
MX110 2 GB ekran kartım var. ETS 2'de 2034MB kullanabiliyor ve 1141 MHz de çalışabiliyor. Ama Fortnite'da fotoğraftaki gibi. Bu yüzden FPS düşmesi yiyorum. Ne yapmam lazım? Sürücüler güncel GeForce Experience temiz kurulum ile kurdum.

Dosya Ekleri

• 20240126_002303.jpg
    20240126_002303.jpg
    166,4 KB · Görüntüleme: 33
Ekranınız maksimum 60 kare gösteriyor 800 FPS alsanız da bir şey değişmeyecektir. Size tavsiyem 60 FPS alabileceğiniz en yüksek grafik ayarlarında V-Sync açıp oynamalısınız.

Ekranınız maksimum 60 kare gösteriyor 800 FPS alsanız da bir şey değişmeyecektir. Size tavsiyem 60 FPS alabileceğiniz en yüksek grafik ayarlarında V-Sync açıp oynamalısınız.

Ben FPS'i sormuyorum FPS zaten 60'a sabit. VRAM ve MHz değerlerini soruyorum Fortnite'da 670 MB kullanıyor. Doğru düzgün okumadan cevap vermeyin lütfen. Ayrıca verdiğiniz bilgide biraz yanlış. Ekran 60 Hz de olsa FPS'in akıcılığa etkisi var. Rekabetçi oyunlarda ne kadar çok fps o kadar iyi.

Artı -1 Eksi
Ben FPS'i sormuyorum FPS zaten 60'a sabit. VRAM ve MHz değerlerini soruyorum Fortnite'da 670 MB kullanıyor. Doğru düzgün okumadan cevap vermeyin lütfen. Ayrıca verdiğiniz bilgide biraz yanlış. Ekran 60 Hz de olsa FPS'in akıcılığa etkisi var. Rekabetçi oyunlarda ne kadar çok FPS o kadar iyi.

Hayır araştırmanızı öneririm herhangi bir 60Hz ekranda yüksek FPS almanızın psikolojik olarak kendinizi tatmin etmeniz dışında hiçbir faydası olmayacaktır.
Ayrıca her oyunun ve ayrıca oyun içi ayarların VRAM tüketimi farklı olacaktır kısıtlı bilgi ve düzgün çekilmemiş bir fotoğraf ile bilgi istiyorsunuz, size yardımcı olamaya çalışan bir kişiye de ukala bir cevap veriyorsunuz.

Hayır araştırmanızı öneririm herhangi bir 60Hz ekranda yüksek FPS almanızın psikolojik olarak kendinizi tatmin etmeniz dışında hiçbir faydası olmayacaktır.
Ayrıca her oyunun ve ayrıca oyun içi ayarların VRAM tüketimi farklı olacaktır kısıtlı bilgi ve düzgün çekilmemiş bir fotoğraf ile bilgi istiyorsunuz, size yardımcı olamaya çalışan bir kişiye de ukala bir cevap veriyorsunuz.

Bu olay CS Valorant gibi rekabetçi oyunlarda geçerli. Recep Baltaş'ın'da bu konuda bir yazısını okumuştum. Ukala cevap da vermedim soruyu yanlış anladığınızı ve yanlış bilgi verdiğinizi söyledim siz üstünüze alınmışsınız. Her oyunda VRAM değerleri tabii ki farklı olur ama Fortnite gibi üst düzey bir oyunda 640 MB VRAM kullanımı normal değil. ETS 2 de bile 2034MB kullanıyor. Ayrıca 784MHz'lerde de çalışıyor. Sanki kartım Fortnite'da tam güçte çalışamıyor gibi. Bunu anlatmaya çalışıyorum ama siz konuyu sürekli farklı yerlere çekiyorsunuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı