Beyler bende ki sistem.
Intel Core i5 10TH gen.
16 GB RAM.
Windows 10 64X.
MX130 ekran kartı 2 GB.
Intel UHD Graphics ekran kartı var.

GTA 5.
Valorant.
RDR2.
Assassin's Creed Unity.
Gibi oyunlardan hangi ayarlarda ne kadar FPS alırım?
Siteye yeni üye oldum, sistem hakkında ayrıntılı bilgi isterseniz söyleyebilirim.

Arkadaşım i5 7. nesil ve MX 110 ile 1366*768 GTA 5 akıcı oynuyordu. Bir de 4 GB RAM'i vardı. Tahminen GTA 5'i akıcı oynarsınız.

işlemci iyiyse darboğaz olur 80-100 fps olan şey 20-30 fps ye düşer
Hocam ben bu konuyu açalı yaklaşık 10 ay olmuş. Konudaki tüm oyunlarıda oynadım. Ve gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki sistemimden memnunum. Aldığım FPS değerleri:

1600x900 Very High Ayarlarda GTA V 40-50 FPS

RDR2 1600x900 Düşük orta ayarlar, High doku 27-35 FPS

Ac Unity, Aşırı yüksek doku, düşük gölge ve çevre Kalitesi yüksekken 720p 50 FPS

Valorant 1080p High 120 FPS
(Ama daha ilk zamanlarda denediğimde ekran kartıniz desteklenmemektedir diye uyarı almıştım. Sonradan sürücüleri güncelleyince problem çözüldü.)

Bende ki sistem.
Intel Core i5 10th gen.
16 GB RAM.
Windows 10 64X.
MX130 ekran kartı 2 GB.

GTA 5.
Valorant.
RDR2.
Assassin's Creed Unity.
Siteye yeni üye oldum, sistem hakkında ayrıntılı bilgi isterseniz söyleyebilirim.

Ben aynı PC ile GTA 5 90 FPS alıyorum orta ayarlar 1366.768p Valorant 130-140 arası.

Ben aynı PC ile GTA 5 90 FPS alıyorum orta ayarlar 1366.768p Valorant 130-140 arası.
Hocam ben bu konuyu açalı yaklaşık 15 ay olmuş. Konudaki tüm oyunlarıda oynadım. Ve gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki sistemimden memnunum. Aldığım FPS değerleri:

1600x900 Very High Ayarlarda GTA V 40-50 FPS

RDR2 1600x900 orta ayarlar, High doku 27-35 FPS

Ac Unity, Aşırı yüksek doku, düşük gölge ve çevre Kalitesi yüksekken 720p 50 FPS

Valorant 1080p High 120 FPS
(Ama daha ilk zamanlarda denediğimde ekran kartıniz desteklenmemektedir diye uyarı almıştım. Sonradan sürücüleri güncelleyince problem çözüldü.)
Witcher 3'te ise 720p Yüksek ayarlarda 40 FPS alıyordum.

Bende ki sistem.
Intel Core i5 10th gen.
16 GB RAM.
Windows 10 64X.
MX130 ekran kartı 2 GB.

GTA 5.
Valorant.
RDR2.
Assassin's Creed Unity.

Çok boş yapan olmuş. Yok 30 FPS falan fıstık, ben aynı sistem 4 GB RAM ile bu oyunların hepsinde maksimum ayarlarda 50 FPS üstü, valoranttada 200 FPS alıyorum, ne yaşıyonuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 3'te ise 720p Yüksek ayarlarda 40 FPS alıyordum.
Hocam konuyu hortlatmak gibi olacak ama hiç bu sistemle Rust oynadnız mı? Arkadasımda aynı sistem var fakat sadece Rust'ta cok düşük FPS alıyor nedenini bulamadık.

Profilinizden yazacaktım ama "Bu üye profilinin görüntülenmesine sınır getirdi" yazıyor.

Hocam konuyu hortlatmak gibi olacak ama hiç bu sistemle Rust oynadnız mı? Arkadasımda aynı sistem var fakat sadece Rust'ta cok düşük FPS alıyor nedenini bulamadık.

Profilinizden yazacaktım ama "Bu üye profilinin görüntülenmesine sınır getirdi" yazıyor.
Merhaba hocam,
Bu sistemle hiç RUST oynamadığım için maalesef yardımcı olamayacağım.

Geri
Yukarı