MX130 güncelleme

Rtrn34

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm.
MX130 ekran kartım var ancak oyunlar kasıyor düşük sistem oyunlar bile.
Neyse güncelleyeyim diyorum seçiyorum indirdim kuracağım uyumlu değil diyor.
Zaten sürümüde eski gösteriyor sitede.
GeForce MX130 ekran kartı Windows 11 (Windows 10 idi Windows 11'e geçtim.)
Link atar mısınız?

MX130 zayıf ve oyun için değil.
Hangi oyunlarda kasıyor?

4 GB. Ve GTA 5'i ultrada kaldırması gerekiyor diye biliyorum en azından arkadaşımla PC im aynı.

Bende de MX230 var aynı sorunu ben de yaşamıştım. Çözüm basit, GeForce® Experience™ indirip oturum açıyorsunuz ve en güncel sürücüyü kuruyorsunuz, hiç uğraşmayın.

Güncel diyor. Ama kasıyor yanı oyunlar.

MX130 zayıf ve oyun için değil.
Hangi oyunlarda kasıyor?

İşlemci Intel(R) Core(tm) i5-10210u CPU @ 1.60GHz 2.11 GHz.
Takılı RAM 8,00 GB (kullanılabilir: 7,84 GB)
Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
GeForce MX130 4 GB.
Direk kopyaladım SJ

4 GB. Ve GTA 5'i ultrada kaldırması gerekiyor diye biliyorum en azından arkadaşımla PC im aynı.

Güncel diyor. Ama kasıyor yanı oyunlar.
Güncel diyorsa günceldir. O zaman sorunu başka yerde aramanız gerekiyor, ısı değerlerinizden başlamanızı tavsiye ederim.
Not: GTA 5'i akıcı oynayabilirsiniz fakat yüksek grafik ayarlarında oynamak bana baya bir saçma geldi. Yüksek grafik ayarlarında oynamaya çalışıyorsanız kasması gayet normal.

Güncel diyorsa günceldir. O zaman sorunu başka yerde aramanız gerekiyor, sıcaklık değerlerinizden başlamanızı tavsiye ederim.

Bakayım hemen.

Güncel diyorsa günceldir. O zaman sorunu başka yerde aramanız gerekiyor, sıcaklık değerlerinizden başlamanızı tavsiye ederim.
Not: GTA 5'i akıcı oynayabilirsiniz fakat yüksek grafik ayarlarında oynamak bana bayağı bir saçma geldi.

Bilmiyorum ama oynuyor. Ben ise 800*600 oynasam bile kaısyor düşükte bu arada.

Bakayım hemen.

Bilmiyorum ama oynuyor. Ben ise 800*600 oynasam bile kaısyor düşükte bu arada.
Aşağıya ayarları kontrol etmeniz için kartınızla ilgili bir video bırakıyorum, incelemenizde fayda var. Bunun haricinde oyun sırasında ısı değerleriniz izleyin ve sonucu buradan paylaşın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: GTA 5'i akıcı oynayabilirsiniz fakat yüksek grafik ayarlarında oynamak bana bayağı bir saçma geldi. Yüksek grafik ayarlarında oynamaya çalışıyorsanız kasması gayet normal.

GPU Tweak 3 ile bakabiliyor muyuz?

Aşağıya ayarları kontrol etmeniz için kartınızla ilgili bir video bırakıyorum, incelemenizde fayda var. Bunun haricinde oyun sırasında ısı değerleriniz izleyin ve sonucu buradan paylaşın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sss.jpg

GPU Tweak 3 ile bakabiliyor muyuz?

sss.jpg

Videodaki ayarları yaptım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı