MX130 PUBG Isınma Sorunu

DÖVÜCEĞİMHA

Centipat
Yakın zamanda yeni bir dizüstü bilgisayar aldım. Düşük ayarlarda 1080P'de 50 60 FPS arası dolaşıyorum. Ama sıcaklık 85 90 civarında dolaşıyor. Elimi bilgisayarın kasasına koyduğumda sıcaklık fazlasıyla hissediliyor. Özellikler şu şekilde: Intel Core i7 8550U Turbo Boost'la 4 GHZ. MX130 2 GB 8 GB 2133MHz'di herhalde RAM. Ekran kartının düşük olduğunu biliyorum ama bu sıcaklıklar çok yüksek değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda yeni bir dizüstü bilgisayar aldım. Düşük ayarlarda 1080P'de 50 60 FPS arası dolaşıyorum. Ama sıcaklık 85 90 civarında dolaşıyor. Elimi bilgisayarın kasasına koyduğumda sıcaklık fazlasıyla hissediliyor. Özellikler şu şekilde: Intel Core i7 8550u turbo boostla 4 GHZ MX130 2 GB 8 GB 2133MHz'di herhalde RAM Ekran kartının düşük olduğunu biliyorum ama bu sıcaklıklar çok yüksek değil mi?
Laptopa soğutucu yoksa soğutucu alın. Günümüzün oyunları soğutucusuz oynanmıyor. Laptopunda yüksek bir laptop değil. Isınması normal

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı