MX230 iyi midir?

Neutrino

Centipat
Yaklaşık 1 ay önce bir laptop aldım. Okul ve video editleme için kullanacağım. Donanımdan pek anlamam. Laptopta harici olarak MX230 2 GB var. Bu ekran kartı iyi mi veya nelerde ne gibi performans sergiler? Şu anlık Davinci Resolve kullanıyorum.

Yaklaşık 1 ay önce bir laptop aldım. Okul ve video editleme için kullanacağım. Donanımdan pek anlamam. Laptopta harici olarak MX230 2 GB var. Bu ekran kartı iyi mi veya nelerde ne gibi performans sergiler? Şu anlık Davinci Resolve kullanıyorum.
Daha önce benchmark testlerini izlemiştim. Oyuncu laptopu olmamasına rağmen CSGO gibi "First Person Shootter" tarzı oyunları 1080P low-orta grafik aralığında 50-80fps 'de kaldırıyordu. Video editlemede işinizi çok rahat yaparsınız ama işlemciyi de belirtseniz kesin karar verebilirim.

Edit işini rahatlıkla yaparsınız. Oyunlarda da çok kötü değil GTA 5 gibi oyunlarda 40-50 FPS alınabiliyor videolarda.

Kendim kullanıyorum istediğim her oyunu oynatıyor CS:GO'da 1024 768 çözünürlük oynuyorum FPS 200 FPS'in altına inmiyor GTA 5'de 60 80 FPS arası orta ayarlarda LoL'de orta grafiklerde 120-150 FPS arası Valorant düşük ayarlarda 120 180 FPS arası.

Geri
Yukarı