MX330 laptop iade edilir mi?

Bu arada iade ederlerse parayı nakit mi verirler.

Kredi kartı ile ama nakit olmaz mı ya da başka bir PC alsam oradan.
Nasıl ödeme yaptı isen öyle.

İade edip oradan tekrar bir PC alınabilir mi ya da nakit ya da istediğimiz bir kredi kartına verilebilir mi?

İade etmeme kararı aldım. çünkü müşteri hizmetlerini aradım iade edemeyeceklerini söylediler.
İade etmeme kararı aldım. çünkü müşteri hizmetlerini aradım iade edemeyeceklerini söylediler.

Kutusu açılmış ürünleri kabul etmiyorlar, ancak servisten iade değişim raporu almanız gerekiyor, sonuçta ürünü açıp kullanmışsınız ve arkadaşların dediği kanıtları kaldırma olayı tamamen saçmalık çeşitli uygulamalardan diskin kaç saat çalıştığı gözüküyor.

Ben aslında üründen memnunum ancak Valorant'ta aniden FPS düşmesi giriyor mesela 150 120 arası FPS oynuyorum bir anda 40 FPS oluyor bunun sorunu sogutucu olabilir diyorlar sogutucu alırsam düzelebilir mi?

Hocam moralinizi bozmak istemem ancak, bu cihaza 10k biraz fazla gibi aldıktan sonra değilde almadan önce forumlara danışın birdahakine.
Ben aslında üründen memnunum ancak Valorant'ta aniden FPS düşmesi giriyor mesela 150 120 arası FPS oynuyorum bir anda 40 FPS oluyor bunun sorunu sogutucu olabilir diyorlar sogutucu alırsam düzelebilir mi?
Oyun içinde sıcaklık değerlerini paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

75 derece oluyor valorantt bu arada 8K verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…