MX330 laptop iade edilir mi?

Vatan iade konusunda kötü bir firma. Cihazı sıfırla wifi ile iletişimde olduğunun kanıtlarını yok et ve sonucuda bize mutlaka bildir

Screenshot_20210731-003137_Samsung Internet.jpg

İade etmeme kararı aldım. çünkü müşteri hizmetlerini aradım iade edemeyeceklerini söylediler.
İade etmeme kararı aldım. çünkü müşteri hizmetlerini aradım iade edemeyeceklerini söylediler.

Kutusu açılmış ürünleri kabul etmiyorlar, ancak servisten iade değişim raporu almanız gerekiyor, sonuçta ürünü açıp kullanmışsınız ve arkadaşların dediği kanıtları kaldırma olayı tamamen saçmalık çeşitli uygulamalardan diskin kaç saat çalıştığı gözüküyor.

Ben aslında üründen memnunum ancak Valorant'ta aniden FPS düşmesi giriyor mesela 150 120 arası FPS oynuyorum bir anda 40 FPS oluyor bunun sorunu sogutucu olabilir diyorlar sogutucu alırsam düzelebilir mi?

Hocam moralinizi bozmak istemem ancak, bu cihaza 10k biraz fazla gibi aldıktan sonra değilde almadan önce forumlara danışın birdahakine.
Ben aslında üründen memnunum ancak Valorant'ta aniden FPS düşmesi giriyor mesela 150 120 arası FPS oynuyorum bir anda 40 FPS oluyor bunun sorunu sogutucu olabilir diyorlar sogutucu alırsam düzelebilir mi?
Oyun içinde sıcaklık değerlerini paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı