MX330 laptop oyunlarda 10FPS

352017

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayar oyunlarda çok sıkıntı çıkarıyor. LoL, CS Valorant gibi basit oyunlarda FPS 150 civarı başlarken 20-30 dakika sonra 40-50 civarlarına geliyor. GTA V ise bugün ilk defa denedim en fazla 3 dakika oynamışımdır ve 10 FPS verdi. 3 dakikadan fazla oynamadım oyunu tekrar söylüyorum. Arkadaşım Ryzen 3 HP bilgisayarıyla 3-4 saat oynuyor aralıksız. Sıkıntı nerede ben anlamadım bu bilgisayarı iade etmeli miyim?
HP DW2011NT.
i5 1035G1.
MX330.
256 GB SSD ve 1 TB harddisk.
Screenshot_20200711-064934~2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir küsur olmasına gerek yok zaten. Cayma hakkı kapsamında ürünü beğenmemiş olman iade için yeterli. Satıcı muhtemelen açtıysan alamayız falan diye saçmalayacaktır aradığında. Öyle bir şey yok. Koşulsuz iade hakkın var. Ben Hepsiburada'dan almıştım satıcıyı aradım önce iade etmek istiyorum dedim. Başta alamayız falan dedi ama cayma hakkımı kullanmak istediğimi koşulsuz şartsız iade hakkım olduğunu söyleyince iade alalım gönderin dedi. Sonra Hepsiburada'dan iade kodu alıp gönderdim bilgisayarı

Dun açtım bende iade kaydi, saticiyi aramadim ama. Ayni platformdan almisiz, bakalim gun icinde gonderecegim. Faturayi bastirdim. Bir dilekce yazacagim yasal hakkim ile ilgili. Kargo bandi falan olmasin diye seyler okudum, kargocuya anlatacagim ona gore ayarlasinlar bakalim. Iade edilirse tekrardan arastiracagiz bilgisayarida.

Arkadaşlar bilgisayar oyunlarda çok sıkıntı çıkarıyor. LoL, CS Valorant gibi basit oyunlarda FPS 150 civarı başlarken 20-30 dakika sonra 40-50 civarlarına geliyor. GTA V ise bugün ilk defa denedim en fazla 3 dakika oynamışımdır ve 10 FPS verdi. 3 dakikadan fazla oynamadım oyunu tekrar söylüyorum. Arkadaşım Ryzen 3 HP bilgisayarıyla 3-4 saat oynuyor aralıksız. Sıkıntı nerede ben anlamadım bu bilgisayarı iade etmeli miyim?
HP DW2011NT.
i5 1035G1.
MX330.
256 GB SSD ve 1 TB harddisk.
Eki Görüntüle 612314
senin pc nin işlemcisi kötü 1ghz nedir ya o yuzden

Geri
Yukarı