MX450 bulunan laptop CS:GO'da 90 dereceyi görüyor

mezzi

Picopat
Daha fazla  
CS:GO'da her şey en düşükte oynuyorum. CPU 90 derecelerde geziyor ve CPU kullanımı %70-%80 arası. Laptopumun özellikleri:
8 GB RAM.
MX450 2 GB ekran kartı + Intel Iris Xe Graphics.
Intel i5 11357g işlemci.
Casper Nirvana s500.

CS:GO'da genelde 200 FPS'lerde alıyorum. Bu sıcaklık değeri normal mi?

Bir de oyunda aniden 1 FPS'e düşme sorunu var aradan 1 dk geçiyor normale dönüyor sonra. Eskiden böyle sorun yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'da her şey en düşükte oynuyorum. CPU 90 derecelerde geziyor ve CPU kullanımı %70-%80 arası. Laptopumun özellikleri:
8 GB RAM.
MX450 2 GB ekran kartı + Intel Iris Xe Graphics.
Intel i5 11357g işlemci.
Casper Nirvana s500.

CS:GO'da genelde 200 FPS'lerde alıyorum. Bu sıcaklık değeri normal mi?

Bir de oyunda aniden 1 FPS'e düşme sorunu var aradan 1 dk geçiyor normale dönüyor sonra. Eskiden böyle sorun yoktu.
cihaz yenimi bilmiyorum ancak nekadar sürede 90 derece oluyor 30-60 dk ise normaldir

Bende de bu cihazın aynısından var hocam. Sıcaklık sorunu bende de var. Çözüm için arkadaki çalışan her şeyi kapatıp öyle açıyorum biraz düşüyor. Çözümü var mıdır?

cihaz yenimi bilmiyorum ancak nekadar sürede 90 derece oluyor 30-60 dk ise normaldir
Cihazı ocağın başında aldım.

Tek fanlı bir cihaz için çok çok normal.
Hocam sıkıntı olmaz demi bir de cihaz 8 aylık onun da etkisi olduğunu düşünüyorum

Hocalarım cs go oynarken bazen bir anda 1 FPS ye düşüp 1 dk sonra normal haline tekrar dönüyor ve bu olay bugün olmaya başladı sizce nedeni nedir?

Cihazı ocağın başında aldım.

Hocam sıkıntı olmaz değil mi bir de cihaz 8 aylık onun da etkisi olduğunu düşünüyorum.

Hocalarım CS:GO oynarken bazen bir anda 1 FPS'ye düşüp 1 dk sonra normal haline tekrar dönüyor ve bu olay bugün olmaya başladı sizce nedeni nedir?

Hocam yine ben yine aynı sorun bende de GTA oynarken oyunu durduruyorum 30 dk sonra açtığımda kasmaktan oyun oynanmıyor. Ekran kartı 2 GB'ya yetersiz galiba. Ya da cihazın ortak sorunu.

Hocam yine ben yine aynı sorun bende de GTA oynarken oyunu durduruyorum 30 dk sonra açtığımda kasmaktan oyun oynanmıyor. Ekran kartı 2 GB'ya yetersiz galiba. Ya da cihazın ortak sorunu.
hocam bende gta 5 oynarken eskiden 70 80 fps alırdım şimdi ise 30 40 fps bilgisayarın performansı düştü galiba.

Uzun vadede sıkıntı olur tabii ki ancak şu sıcaklarda yapabilecek hiçbir şey yok. Macun değiştirseniz dahi 1-2 derece oynar sadece. Takılma ve donma sıcaklık kaynaklıdır.
aynen hocam normalde 70 80 derecede çalışırdı cs go 80 nin üzerine nadir çıkardı o zaman hiç 1 fps lere düşme olmazdı ben osmaniyede oturuyorum hava 40 derece çok sıcak hava laptop napsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı