MY Kaspersky üyeliğime ulaşamıyorum

253984

Hectopat
Makaleler
1
My Kaspersky üyeliğim var ve bu üyeliğe bağlı 2 ayrı bilgisayar için Kaspersky internet Security ücretli aldığım lisansım var. Cep telefonu numaramla 2 aşamalı doğrulama güvenliğim vardı fakat numaram değişince e-posta ve şifremi bilmeme rağmen giriş yapamıyorum. Sistem eski numarama kod gönderiyor. Giriş yapabilmem için başka bir seçenek sunulmuyor. Yazılı olarak teknik desteğe ulaşamıyorum. Şu adreste product help seçeneğinde bir e-mail bölümü var fakat oradada submit yani gönder seçeneği aktif olmuyor. Türkçe çağrı merkezi var mı ya da başka ne yapabilirim?

Burayı okuyun.

Verdiğiniz bağlantının altında "Product help" kısmından kullandığınız ürünü ve bilgileri girip durumunuzu iletebilirsiniz.

Yeni bir My Kaspersky açıp oradan da teknik desteğe ulaşıp eski hesabınızın durumunu detaylı açıklarsanız çözeceklerdir.

Burayı okuyun.

Verdiğiniz bağlantının altında "product help" kısmından kullandığınız ürünü ve bilgileri girip durumunuzu iletebilirsiniz.

Yeni bir MY Kaspersky açıp oradan da teknik desteğe ulaşıp eski hesabınızın durumunu detaylı açıklarsanız çözeceklerdir.

Açıklamamda belirttiğim gibi product help kısmını buldum, bilgileri doldurdum fakat mesaj gönderilmiyor, submit butonu aktif olmuyor. Yazdığınız, başka bir hesap açıp onun üzerinden yardım istemek seçeneği uğraştırıcı ama denenebilir. Cevap için teşekkürler.

Submit diyemiyorsanız eksik veya yanlış doldurduğunuz bir yer vardır kontrol edip deneyin. Yapamıyorsanız resim atın doldurduğunuz yerleri.

Eksik bir yer olduğunu sanmıyorum. Sadece activation code/license Key bölümü var orası zaten zorunlu değil. Yine de lisans kodumu girip denedim fark etmiyor. Üst tarafta yer alan seçeneklerin hepsini ayrı ayrı denedim hiçbirinde submit seçeneği aktif olmuyor. İsterseniz kendiniz de doldurmayı deneyin. Resimleri paylaşıyorum.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 67
  • 3.jpg
    3.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 28
O şekilde doldurulmamalı ancak dediğiniz gibi tekrar farklı seçeneklerde de buton aktifleşmiyor. Durumu sayfa yetkilisine bildirdim birkaç güne çözülecektir takipte kalın.
Bu şekilde istek yapmalısın ilk olarak hesabınızı kurtarmanız lazım yeni numaranızı hesabınıza tanımlamanız lazım.

32115847.jpg

O şekilde doldurulmamalı ancak dediğiniz gibi tekrar farklı seçeneklerde de buton aktifleşmiyor. Durumu sayfa yetkilisine bildirdim birkaç güne çözülecektir takipte kalın.
Bu şekilde istek yapmalısın ilk olarak hesabınızı kurtarmanız lazım yeni numaranızı hesabınıza tanımlamanız lazım.

Eki Görüntüle 803884

Yardımınız için çok teşekkür ederim. Takipte olacağım.
Güncelleme: Konu kapatılabilir, çözüm sağladım. Tecrübemi buraya yazıyorum, aynı sorunla karşılaşanlar okusunlar. Kaspersky Türkiye YouTube hesabına yazdım ve oradan verilen (0216) 900 12 18 bu numarayı aradım. Telefona çıkan Elena hanım kibarca yardımcı oldu. E-posta adresime mail göndereceğini ve oradaki soruları cevaplamamı istedi. Gelen maildeki sorulara doğru cevap vererek geri gönderdim ve hesabımdaki 2 aşamalı güvenlik doğrulaması devre dışı bırakıldı. E-posta hesabım ve mevcut şifremle hesabıma tekrar giriş yaparak yeni telefon numaramı ekledim. Ayrıca ileride oluşabilecek güvenlik sorunları sebebiyle authenticator uygulamasına da ekledim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı