Çözüldü My Summer Car araba çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HalisOzer2

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba öncelikle. Bu oyunda profesyonel olmuş oyunculardan yardım isteyeceğim.

Öncelikle motoru topladım. Kablolama falan cok zordu fakat hallettim bir şeyler. Araba marş alıyor fakat ince bir ses var, kayışı değiştirdim. Ses düzelmedi ve ayrıca birkaç saniye gaza bastıgım zaman araba yanmaya başlıyor, eğer bu sorunu çözebilecek varsa aşağıda anlatabilir ya da Save dosyasını paylaşırım ve msc editoru denedim fakat anlayamadım.

Çözüm
Msc Editor'den bir bak, tüm vidalar sıkılı mı diye. Şu headers ve karbüratörün vidaları olmaz ise araba yanabiliyordu.

O tıkırtı sesi distribütör ayarından kaynaklanıyor büyük ihtimal. Google'dan bir bak ayarı nasıl olur diye, araç çalışırken tornavida ile ayar yapacaksınız aslında.
Msc Editor'den bir bak, tüm vidalar sıkılı mı diye. Şu headers ve karbüratörün vidaları olmaz ise araba yanabiliyordu.

O tıkırtı sesi distribütör ayarından kaynaklanıyor büyük ihtimal. Google'dan bir bak ayarı nasıl olur diye, araç çalışırken tornavida ile ayar yapacaksınız aslında.

Çözüm

Ses tıkırtı değil, boyle hep gelen cok ince bir ses.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuradaki gibi mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kaydı alıp atıyorum.

Şuradaki gibi mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Msceditor ile birkaç eksik vidayı taktım, sorun çözüldü. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı