My Summer Car ferndale çalışmıyor

Mesut Arda

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
YouTube İçerik Üreticisi - Öğrenci
Merhaba. My Summer Car oynuyorum. Satsumam tamirde olduğu için ferndaleyi aldım. Yakıt olmadığı için şehre gittim, benzini fulledim. Fakat benzin koyduktan sonra ferndale çalışmamaya başladı. Marş basmama rağmen yemiyor. Sorun ve çözümü nedir? Yazarsanız çok sevinirim. İyi günler, iyi Sosyaller :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. My Summer Car oynuyorum. Satsumam tamirde olduğu için ferndaleyi aldım. Yakıt olmadığı için şehre gittim, benzini fulledim. Fakat benzin koyduktan sonra ferndale çalışmamaya başladı. Marş basmama rağmen yemiyor. Sorun ve çözümü nedir? Yazarsanız çok sevinirim. İyi günler, iyi sosyaller :D

Eğer anahtarlar olmadığı için kontak dönmüyor ise, bir bug olmuş olabilir.

Ve dediğim gibiyse, msc editor çözüm olabilir. Oradan şöyle ayarlayabilirsin:

İnternetten msc editor indir. Programı açıp sol üstten "file"ye bas. Ardından Open'a bas.

Ardından, save dosyasını seçmen gerek. Eğer değiştirmediysen save konumu şu olacaktır "C:\Users\(kullanıcı adı)\AppData\LocalLow\Amistech\My summer car" sonra, oradan defaultes2File'yi seç.

Sonra üstten, "Tools" kısmından "manege keys" seçeneğine tıkla. Oradan Ferndale'ye tıkla, tik işareti olmalı. Ok deyip, ardından file tuşuna basıp oradan Save'ye tıkla. Sonra kapatıp oyuna dönebilirsin.

Şimdi, bu dediğim eğer arabanın anahtarları gittiyse sorununu çözmesi lazım. Ama sorunun farklı ise, yardımcı olabilirim.

Eğer anahtarlar olmadığı için kontak dönmüyor ise, bir bug olmuş olabilir.

Ve dediğim gibiyse, msc editor çözüm olabilir. Oradan şöyle ayarlayabilirsin:

İnternetten msc editor indir. Programı açıp sol üstten "file"ye bas. Ardından Open'a bas.

Ardından, save dosyasını seçmen gerek. Eğer değiştirmediysen save konumu şu olacaktır "C:\Users\(kullanıcı adı)\AppData\LocalLow\Amistech\My summer car" sonra, oradan defaultes2File'yi seç.

Sonra üstten, "Tools" kısmından "manege keys" seçeneğine tıkla. Oradan Ferndale'ye tıkla, tik işareti olmalı. Ok deyip, ardından file tuşuna basıp oradan Save'ye tıkla. Sonra kapatıp oyuna dönebilirsin.

Şimdi, bu dediğim eğer arabanın anahtarları gittiyse sorununu çözmesi lazım. Ama sorunun farklı ise, yardımcı olabilirim.

Anahtarım var, araç marş motorunu çalıştırıyor fakat marş yemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı