My Summer Car geliştiriliyor mu?

Daha fazla  
İlk cıktı dönemlerde korsan olarak oynuyordum. Simdi almayı düsünüyorum ama 2022'nin ocak ayından beri güncelleme almadığını gördüm. Gelistirici gelistirmeyi bıraktı mı acaba? Kac senedir erken erisimde kalmış oyun.
Not: Erken erişımde bir oyun almıştım bir aralar geliştirici kişi geliştirmeyi bıraktığı için param bosa gitti. O yüzden bilgisi olan yazabilir mi? Hala gelistiriyor mu yoksa bıraktı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk cıktı dönemlerde korsan olarak oynuyordum. Simdi almayı düsünüyorum ama 2022'nin ocak ayından beri güncelleme almadığını gördüm. Gelistirici gelistirmeyi bıraktı mı acaba? Kac senedir erken erisimde kalmış oyun.
Not: Erken erişımde bir oyun almıştım bir aralar geliştirici kişi geliştirmeyi bıraktığı için param bosa gitti. O yüzden bilgisi olan yazabilir mi? Hala gelistiriyor mu yoksa bıraktı mı?

Korsan oynamaya devam et ne olacağı belli değil.

Oyunun fiyatı zaten 24 TL pahalı değil ayrıca My Summer Car sadece ilk çıktığında indirime girmişti sadece ben oyunu ilk çıktığından beri oynuyorum fakat oyunu geliştirmeyi büyük ölçüde yavaşlattılar en son güncelleme geçen sene ocak ayında geldi oda sadece ufak tefek bugları düzeltmek için gelen güncellemeler fakat oyunu bence iyi durumda yine oyunu alıp uzun saatlerce sıkılmadan oynayabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı