My talking tom kamera iddiası

Hocam oyun çok hoş geliyor fakat hala oynanıyor hergün kamera var yazıyorlar resmen.
Eskiden herkes kamera var diyordu. Diğer insanlar kedinin gözlerine bakınca psikolojik olarak kamera görüyordu.
Başından beri böyleydi bu durum. Zaten oyunun videosunu çekip gözüne montajla 2 adam ve 1 kamera ekliyorlardı.
Buna inanan Hulk'a da inanır.

Başka bir kıtadan sırf beni kaçırmak isteyip geliyorlarsa çok ayrıcalıklı ve özel hissederim.

Bunlar saçmalıktan başka bir şey değil. Evet kamera olabilir burada mahremiyet ihlali söz konusu. Kaçırılma gibi bir durum niye olsun ki? Amerika'dan yönetilen bir oyun. He orası bize uzak diyerek Türkiye şubesine falan mı yönlendiriyorlar.

Hocam uygulamanın yorumları birtanesi söyleyim “arkadaşlar indirmeyin kamera var, çocuk kaçırıyorlar, bugün dışarı çıktığımda 2 ameralı gördüm hemen eve çıktım, çok dikkatli olmalısınız” yazmış ameralı yazılıma çok gülmüştüm.

Hemen dalga geçenler araştırmayanlar gelmiş. Ben oynuyorum gece 4 gibi birden نحن ذاهبون dedi direkt kapattım. Ama çok geç olmuştu evime geldiler şu an beni kaçırıyorlar.

Kendisi çocukken beni çok ürperten ve paranoyak eden bir konudur, ancak ne yazık ki gerçek değildir :)

Hocam bu da bence Minecraft'ta herobrine deyip ortaya çıkan boş bir şey.

2010'larda oynadım en son bu oyunu sanki yeni bir olaymış gibi 2021'de neden konusu açılıyor? :D

Çünkü hiç kimse dalga geçmekten başka bir şey yapmamış, küçük çocuklar aşırı etkileniyor ve oyun çok hoş boş yere damga yiyor.

Geri
Yukarı