Çözüldü Mystic Light 3 eski versiyon nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

primacausa

Centipat
Merhaba Mystic Light 3 eski versiyon yani Dragon Center olmadan sadece Mystic Light hali bana lazım. Sanırım sitede bulunuyor bir umutla girdim @Emir M. yüklemiş dosyayı lakin Technopat üzerinden indire tıklıyorum hiçbir şey olmuyor. Açıkçası hem çekindim, acaba başka bir şey ya da kötü bir şey indi mi ben fark etmeden ve ayrıca hem de uygulama burada da yokmuş ona üzüldüm. @Emir M. kullanıcı adlı mod arkadaşımızı etiketlemeye çalıştım yanlış yapmış olabilirim technopat.net'i ilk defa kullanıyorum. Umarım konuya ulaşır, yardıma gelir.

Dosya Ekleri

• sssssssssssss.png
    sssssssssssss.png
    369,6 KB · Görüntüleme: 54
Merhaba Mystic Light 3 eski versiyon yani Dragon Center olmadan sadece Mystic Light hali bana lazım. Sanırım sitede bulunuyor bir umutla girdim @Emir M. yüklemiş dosyayı lakin Technopat üzerinden indire tıklıyorum hiçbir şey olmuyor. Açıkçası hem çekindim, acaba başka bir şey ya da kötü bir şey indi mi ben fark etmeden ve ayrıca hem de uygulama burada da yokmuş ona üzüldüm. @Emir M. kullanıcı adlı mod arkadaşımızı etiketlemeye çalıştım yanlış yapmış olabilirim technopat.net'i ilk defa kullanıyorum. Umarım konuya ulaşır, yardıma gelir.

Eski sürüm arıyorum demişsin linke sağ tıklayıp yeni sekmede açmayı dene bakalım ya da bende link var vereyim MSI Mystic Light bunu dene ama sakın virüslü indirme butonuna tıklama ha.

Son düzenleyen: Moderatör:
eski sürüm arıyorum demişsin linke sağ tıklayıp yeni sekmede açmayı dene bakalım yada bende link var vereyim MSI Mystic Light bunu dene ama sakın virüslü indirme butonuna tıklama ha
Virüslü link olarak kastettiğin nedir Technopat üzerindeki linki mi kastediyorsun? Arama kısmına mystic light yazarsan @emirdayı nın yüklediği bir dosya var. Oradaki indir butonuna bastım hiçbir şey olmadı. Mod arkadaşı etiketleyemiyorum sanırım var mı öyle bir şey? Emir Dayı ulaşsa çok güzel olacak hem eski versiyon vardır onda hem indir diye tıkladığım virüs mü nedir bilirdi.
eski sürüm arıyorum demişsin linke sağ tıklayıp yeni sekmede açmayı dene bakalım yada bende link var vereyim MSI Mystic Light bunu dene ama sakın virüslü indirme butonuna tıklama ha
Sanırım sen senin attığın yerdeki virüslü butona tıklama dedin. Şimdi farkettim.

@primacausa merhaba,

Oradaki link aslında MSI'ın kendi sitesinde paylaştığı bir linkti (güvenilirlik bakımından bir sorunu yok) ancak artık Mystic Light, Dragon Center ve MSI Center programı içerisine entegre edilmiş durumda, MSI'da muhtemelen o indirme linkini sonlandırdı. İnternette sürüm numarası araştırılıp kendi sunucusuna yükleyen sitelerden belki indirme bağlantısı bulunabilir.

@primacausa merhaba,

Oradaki link aslında MSI'ın kendi sitesinde paylaştığı bir linkti (güvenilirlik bakımından bir sorunu yok) ancak artık Mystic Light, Dragon Center ve MSI Center programı içerisine entegre edilmiş durumda, MSI'da muhtemelen o indirme linkini sonlandırdı. İnternette sürüm numarası araştırılıp kendi sunucusuna yükleyen sitelerden belki indirme bağlantısı bulunabilir.

Gelmenize çok sevindim. Güvenilirlik açısından problem olmadığını öğrenmek iyi oldu. Siz yüklediğiniz için soruyorum eski sürüme ulaşabilme imkanınız var mı? Belki tekrar yüklersiniz gerçekten çok faydası olurdu. Dosyayı kaybetmek üzdü beni, Dragon Center sorunlar çıkarabilen bir uygulama hiç istemiyorum yüklemek. Ayrıca sizden rica etmemin sebebi internette sürüm numarası dediğiniz kısmı ben yapamayacağımı biliyorum. Yardımınız ya da bir öneriniz olursa çok mutlu olurum. Teşekkürler iyi günler dilerim.

Gelmenize çok sevindim. Güvenilirlik açısından problem olmadığını öğrenmek iyi oldu. Siz yüklediğiniz için soruyorum eski sürüme ulaşabilme imkanınız var mı? Belki tekrar yüklersiniz gerçekten çok faydası olurdu. Dosyayı kaybetmek üzdü beni, Dragon Center sorunlar çıkarabilen bir uygulama hiç istemiyorum yüklemek. Ayrıca sizden rica etmemin sebebi internette sürüm numarası dediğiniz kısmı ben yapamayacağımı biliyorum. Yardımınız ya da bir öneriniz olursa çok mutlu olurum. Teşekkürler iyi günler dilerim.

Araştırıp size dönüş yapacağım.

Yeni görüyorum mesajlarınızı ve indir kısmını güncellemişsiniz sanırım. Bu link ile indire koyduğunuz aynı sanırım. Herhangi birini indiriyorum o zaman. Sadece Mystic Light olarak kurar umarım. Çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.

NOT: Üstte yer alan linkteki dosyayı indirdim ve kurdum, herhangi bir problem yok. İstediğim gibi sadece MSI Mystic Light içeriyor. İlgi alakası ve yardımları için süper moderatör Emir Bey'e çok teşekkür ederim.

Lakin ekleyeyim, Technopat üzerindeki Mystic Light3 indir butonu hala çalışmıyor. Tıklayınca boşa atıyor. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı