Mystic Light RAM'leri Görmüyor

luser78

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Mystic Light üzerinde Anakart ve RAM ledlerini yönetebiliyordum, fakat bir süre sonra Mystic Light programı RAM'ler için çalışmadı ve RAM'lerin LED'leri asenkron olarak birbirinden farklı çalışmaya başladı ama hala program üzerinde RAM kısmını görebiliyordum. Sonrasında BIOS ve ML programını güncelledim, fakat bu sefer ML programı RAM'leri hiç görmüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.
  • MSI B450 Tomahawk
  • ADATA XPG Spectrix D41

Son düzenleyen: Moderatör:
Programı kaldırıp kurunca düzelmişti bende.

Şuan tekrar denedim ama işe yaramadı maalesef

Edit: Silip eski versiyon ML kurdum, herşey tamam ama bu seferde RAM'in bir tanesi kafasına göre çalışıyor bunun sebebini cidden anlayamadım neden olabilir acaba? daha öncesinde böyle bir sorun yoktu kendiliğinden oldu :/

Son düzenleme:
Konuyu hortlatayım. Mystic Light Asus Tuf B450M anakartımı ve Xpg D41 ramleri görüyordu. Ekran kartıma yeni rgb aksesuar aldım onu görmedi. Görmedi diye programı kaldırıp yeniden kurdum, bu sefer ramlar de gitti. :D
Şimdi ramlarin rgb si birbirinden bağımsız, kafasına göre takılıyor. Sorunu çözebildin mi hocam ?

Konuyu hortlatayım. Mystic Light Asus Tuf B450M anakartımı ve Xpg D41 ramleri görüyordu. Ekran kartıma yeni rgb aksesuar aldım onu görmedi. Görmedi diye programı kaldırıp yeniden kurdum, bu sefer ramlar de gitti. :D
Şimdi ramlarin rgb si birbirinden bağımsız, kafasına göre takılıyor. Sorunu çözebildin mi hocam ?

Programı kaldır, PC'yi kapat ve prizden fişi çek biraz bekle. sonra yeniden aç kur ayarlamayı dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı