N-9000Q Gapps Uyumluluğu

ridi

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar yukarıda anlayabileceğiniz gibi Note3'üm var şimdi ben Note3'üme saf android kurmak istiyorum (telefonum rootlu). Size bir sorum olacak birincisi şimdi ben Gapps'i kurunca Super Su uygulamam gidecek mi ve son olarak bu gapps her android telefona uyumlu mu?

GApps Atı üstünde Google Uygulamaları demektir. SuperSU İle alakası yoktur, eğer sadece ROM'u yükleyip GApps yüklemezseniz telefonda Google Play uygulaması bile yüklü olmaz, yani ROM'dan sonra GApps yüklemek zorunluluğundasınız. GApps her telefona göre değil, yükleyeceğin sürüme göre seçilir.

Sağol ama benim asıl sorum, şimdi çoğu rom (paranoid,aokp,cyanogen,vb.) n-9000q desteklemiyor (ha3g cihaz kodu ) benim sorum şimdi bu gapps benim telefonumu desteklermi

Eğer ROM uyumlu ve senin kullandığın telefon için yapılmışsa GApps tüm telefonları destekliyor. Örneğin telefonuna KitKat ROM'u atacaksın, o zaman KitKat GApps'ı indirmen gerek, yani telefona göre seçilmiyor GApps.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı