N-store orjinal mi ?

Güvenlik sertifikası yok. "İletişim Bilgilerimiz" diye belirttikleri adreste başka bir yer çıkıyor.Garip olan şöyle bir yazı eklemişler:
Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi
nstore.org
'da doldurduğunuz tüm formlar SSL teknolojisiyle güvenlik altına alındığından, şahsi bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçmez. Adres çubuğunuzun sağında göreceğiniz kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının göstergesidir.
Garip olmasının sebebi belirttikleri kilit sembolü yok :D?

Yani sitenin sahte, dolandırıcı olma ihtimali yüksek. Alışveriş yapmayın.

Güvenlik sertifikası yok. "İletişim Bilgilerimiz" diye belirttikleri adreste başka bir yer çıkıyor.Garip olan şöyle bir yazı eklemişler:
Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi
nstore.org
'da doldurduğunuz tüm formlar SSL teknolojisiyle güvenlik altına alındığından, şahsi bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçmez. Adres çubuğunuzun sağında göreceğiniz kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının göstergesidir.
Garip olmasının sebebi belirttikleri kilit sembolü yok :D?

Yani sitenin sahte, dolandırıcı olma ihtimali yüksek. Alışveriş yapmayın.
Gerçekten de kilit simgesi yok, kendilerini göz göre göre ifşa ediyorlar.

Siteye ben de girip baktım zaten görünüş olarak bile şüpheli görünüyor kesinlikle herhangi bir şey almanızı önermem. 1 alana 1 bedava diyorlar ve her üründe var bu, zaten bu imkansız yoksa batarlar. Ayrıca kredi kartınız onların eline geçerse çok kötü şeyler olabilir o yüzden bence hiç bulaşmamanızı öneririm.
@Octagon sayesinde buldum gerek kalmadı, yine de teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı