N-store orjinal mi ?

Sevgili Cicikız Kargom geldi 225 TL’ye aldığım ürünler bildiğiniz pazarda satılan 10 liralık ayakkabılar çıktı.Tabiki sitede yazılı numaraya kimse bakmıyor ve tabiki maillerime kimse cevap vermiyor.Sen burda insanları dolandırmaya kandırmaya devam ediyorsun Cicikız ama savcılık yoluyla sana ulaşacağız inşallah. Ben kandırıldım, Nstore.org Dolandırıcı bir site haberiniz olsun.
Bu siteden alışveriş yapan var mı ? Ayakkabılar orjinal mi ? Kampanya gercekten iyi de sormak istedim bilen varsa...
Aptal bir anıma denk geldi amansızca ürün aldım ve dolandırıldım bambaşka ürün gönderiyorlar ve asla karşında muhattap yok yani diyorlar ki dolandırıyoruz kardeş geçmiş olsun. Sakın alayım deme.

Dosya Ekleri

• 382AA590-E484-4A25-B1F7-BCDD14FCEDBC.jpeg
    382AA590-E484-4A25-B1F7-BCDD14FCEDBC.jpeg
    674,6 KB · Görüntüleme: 173
Son düzenleme:
Sevgili Cicikız Kargom geldi 225 TL’ye aldığım ürünler bildiğiniz pazarda satılan 10 liralık ayakkabılar çıktı.Tabiki sitede yazılı numaraya kimse bakmıyor ve tabiki maillerime kimse cevap vermiyor.Sen burda insanları dolandırmaya kandırmaya devam ediyorsun Cicikız ama savcılık yoluyla sana ulaşacağız inşallah. Ben kandırıldım, Nstore.org Dolandırıcı bir site haberiniz olsun.

Aptal bir anıma denk geldi amansızca ürün aldım ve dolandırıldım bambaşka ürün gönderiyorlar ve asla karşında muhattap yok yani diyorlar ki dolandırıyoruz kardeş geçmiş olsun. Sakın alayım deme.
Keşke önce siteyi araştırsaydınız. Geçmiş olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı