N11.com'dan Windows 10 Pro Lisansı Satın Almak

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni topladığım sisteme N11.com'dan Windows 10 Pro lisansı satın almak istiyorum. Forumda bununla ilgili bir çok konu açılmış. Genel itibariyle güvenilir, alınabilir denilmiş.

Sormak istediklerim:
  1. Alanlar varsa memnun mu ? Sıkıntı çıkarıyor mu?
  2. Normal kutulu Windows 10'dan ne farkı var ve aradaki bu kadar fiyat farkının sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
1. N11'den almadım ben. Eski sistemime G2A'dan almıştım. Güvenilirdir ama N11'de. Hayır sıkıntı çıkmıyor. Microsoft'un yayınladığı tüm güncellemelerden, özelliklerden yararlanabiliyorsun.

2. Farkı CD değilde key olması. Tek kullanımlık yani. Bir kere etkinleştirince o keyi, anakartına kaydediliyor ve anakart değiştirmedikçe kullanabiliyorsun. Başka sistemlerde kullanılamaz.

1. N11'den almadım ben. Eski sistemime G2A'dan almıştım. Güvenilirdir ama N11'de. Hayır sıkıntı çıkmıyor. Microsoft'un yayınladığı tüm güncellemelerden, özelliklerden yararlanabiliyorsun.

2. Farkı CD değilde key olması. Tek kullanımlık yani. Bir kere etkinleştirince o keyi, anakartına kaydediliyor ve anakart değiştirmedikçe kullanabiliyorsun. Başka sistemlerde kullanılamaz.
Format atınca ne oluyor? Bir de ürün orijinal mi?

N11 de güvenilir satıcılar var ben 10 TL'ye Windows 10 Programı OEM key aldım yanında da 3 senelik Avast hediye ettiler alalı yaklaşık 1 sene oldu ve hiçbir sorun yok bu arada OEM key: girdiğin key anakartın biosuna işleniyor yani yeni sisteme bile geçsen anakart değişmediği sürece o keyi kullanabiliyorsun

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı