N11 değişim için gönderdiğim ürün iade edildi

N11'den kulaklık aldım. Arızalı çıktı. Değişime gönderdim. Değişim onaylandı dedi. 3-4 gün sonra iade edildi yazdı. Ben iade istemedim. Satıcı iadeye çevirebilir mi? Niye böyle oldu anlamadım. Şimdi ürünün fiyatı arttı. O yüzden iade edilen parayla tekrar kulaklığı alamam. Bir de ininal kartla almıştım kulaklığı. İade ininal karta mı yapılacak?

Bir de ininal kartla almıştım kulaklığı. İade ininal karta mı yapılacak?

Evet, iade tutarı İninal kartınıza yatırılacaktır.

Bu durumu N11 ile görüşmeniz gerekiyor, biz bir şey yapamayız ama ellerinde aynı ürün yoksa bilgilendirip iade onayı istemeleri gerekiyor. İadeyi onaylamazsanız ürünü geri göndermeleri gerekiyor, anında iade edemez normal olarak kafasına göre.

Aynı durum bana da olmuştu. Yapman gereken firma ile görüşmen. Kabul ederse site dışından alım satım ile alışveriş. N11 bu konuda satıcıyı suçluyor. Neden değişimi kabul etmedin diye gibi bir şey.

Evet, iade tutarı İninal kartınıza yatırılacaktır.

Bu durumu N11 ile görüşmeniz gerekiyor, biz bir şey yapamayız ama ellerinde aynı ürün yoksa bilgilendirip iade onayı istemeleri gerekiyor. İadeyi onaylamazsanız ürünü geri göndermeleri gerekiyor, anında iade edemez normal olarak kafasına göre.
İade onaylandı diyor ama ben onaylamadım.

Bu gibi durumlara tanık olunca fıttırıyorum resmen başıma bir kere gelmişti ne yalan söyleyeyim uğraşmak istememiştim ardından mağaza yorumlarına 1 yıldız verince benimle iletişime geçip bir hata olduğunu durumu düzelteceklerini söylediler benim yolum her ne kadar yanlış olsa da garip bir şekilde çözdüm :D

ben iade istemedim kendileri iade talep edip onaylamışlar
Satıcıyla konuştum 2 gün beklediği için otomatik iadeye almış. İade edilince yine alabilirsiniz dedi satıcı. Yani şuanlık halletim.

Dosya Ekleri

• n11n11.PNG
    n11n11.PNG
    1,2 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

Geri
Yukarı