N11 Erkan Elektronik Sahte Osram LED Satışı

Ercan OZAN

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar merhaba;
Yaklaşık 6 ay önce yedek olarak aldığım 10 adet E27 duy ve 10 adet E14 duy osram marka LED'lerin 3 tanesini kullanıyordum gerisi yedek olarak duruyordu. 6 ayda LED'in birisi patladı ki ikimizde çalıştığı için ampul akşamları toplasan 6-7 saat aktif çalışıyordur. Durum böyle olunca satın aldığım firmaya durumu ilettim, fakat LED'lerin garantisinin olmadığını bildirdi. Bende şüphemden dolayı LED'in içini açtım. Tam da tahmin ettiğim gibi bu LED'ler sahte. Osram böyle dandik soğutucu plaka kullanmaz, lehimler bu kadar amatörce olmaz, switchmod bu kadar basit olmaz, tüm LED'leri seri bağlamaz vs vs...

Lafı daha çok uzatmak istemiyor ve size resimlerle ispatlamak istiyorum. Böyle paramızı sömüren şirketlere de diyecek kelime bulamıyorum.

Not: Durumu N11'e, satın aldığım firmaya ve osram müşteri hizmetlerine resimli bir şekilde gönderdim.

WhatsApp Image 2020-05-06 at 19.33.20 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-05-06 at 19.33.20 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-05-06 at 19.33.20 (3).jpeg

WhatsApp Image 2020-05-06 at 19.33.20.jpeg

Satıcı Erkan Elektronik. Hem N11 de hemde Hepsiburada da satışı var.

Az önce satıcı whatsapp'tan yazdı ben sahte ürün satıyorsun deyince uzatmayalım dedi birdaha da yazmadı.
N11 firması bugün beni aradı ve resimleri istedi, paylaştım arkadaşlar. Sonucu da sizinle paylaşacağım. Gerçekten inanılır gibi değil, Türkiye'nin en büyük 2 tane e-ticaret sitesinde adamlar sahte mal satıyor.

Son düzenleme:
N11 sahte ürün satışına gayet güzel devam ediyor, benden resimleri istedirler gönderdim geri dönüş yapmadılar.

Osram ise resimleri Almanya'ya gönderdiğini söyledi incelenmesi için ve ofis çalışmasına döndükleri zaman bana orjinal LED'leri göndereceklerini söylediler halen ses yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı