N11 Gameekstra "Hijyen sorunu" sebebiyle iade almıyor

xolcaay

Hectopat
Daha fazla  
Arctis 3 kulaklık satın aldım elime ulaştı. 1 gün sonra beğenmediğim için iade ediyorum. Bana hijyen sorunu diyorlar. Böyle bir şey yazmıyor her koşulda iade sağlanıyor. Hepsiburada'dan da alışveriş yaptım sorun çıkartmadılar. Ama firma farklıydı. Nasıl bir yol izlemeliyim başına gelen varsa yazabilir mi? Kargoyu iade olsun diye yolladım gerisi geriye yolluyorlar bana. Ben de tekrar iade talebi oluşturdum kargo gelince kabul etmeyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece bahane üretmişler. Şikayet edeceğinizi söylediğinizde bile hemen işleminizi gerçekleştiriyor çoğu firma.

Sadece bahane üretmişler. Şikayet edeceğinizi söylediğinizde bile hemen işleminizi gerçekleştiriyor çoğu firma.
şikayet edeceğimi söylüyorum tüketici hakları heyeti için bilgileri veriyor bana böyle kepaze bir şey görmedim ya. şikayet var sitesine n11 hakkında şikayet oluşturdum onların bu sorunu çözmeleri gerekiyor eğer onlar da bu konu hakkında yardımcı olmazlarsa sistem satıcıyı savunuyor demektir alıcının ne konumda olduğu umurlarında bile değil.

@xolcaay çok ilginç bir durum. Ya kulaklığı hijyen kurallarını ihlal edicek şekilde geri gönderdiniz ve o adamlar haklı ya da cidden saçma sapan bir hizmet sunuyorlar. Geçmiş olsun uğraştıracaklar sizi.

Bir de ürünü beğenmeme sebebinizi yazabilir misiniz? Bende almayı düşünüyordum.

Arctis 3 aldım N11 Gameekstradan şu anda o kadar mutsuzum ki anlatamam ses kartları çakışıyor engine'i kullanamıyorum garip garip sesler az anlayamıyorum herhalde bende aynı şekilde iade edeceğim... umarım tatsızlık çıkarılmaz

Arctis 3 aldım N11 Gameekstradan şu anda o kadar mutsuzum ki anlatamam ses kartları çakışıyor engine'i kullanamıyorum garip garip sesler az anlayamıyorum herhalde bende aynı şekilde iade edeceğim... umarım tatsızlık çıkarılmaz
adamların yazdığı şey kutusu açılmış kulaklıklar iade edilemez gerçekten çıldırma raddesine geldim ya
@xolcaay çok ilginç bir durum. Ya kulaklığı hijyen kurallarını ihlal edicek şekilde geri gönderdiniz ve o adamlar haklı ya da cidden saçma sapan bir hizmet sunuyorlar. Geçmiş olsun uğraştıracaklar sizi.

Bir de ürünü beğenmeme sebebinizi yazabilir misiniz? Bende almayı düşünüyordum.
ürünü beğenmeme sebebim onlarada bunu belirttim sol kulaklıkta ses sürücüsü bariz çıkık vaziyette. Kulağım yapısı itibariyle kıkırdak o ses sürücüsüne çarpacak bildiğim için iade ettim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı