N11 güvenli mi?

Site güvenli derken, içerisinde binlerce mağaza ve firma bulunmakta. N11 gizlilik sözleşmesine göre hepsine belli denetimler yapılmakta ve N11 sorun çıkaran mağazalarla görüşüyor diye biliyorum. N11'den en az 5 kere alışveriş yapmış birisi olarak güvenilir diyebilirim.

Çoğu alışverişlerimi oradan yaparım. Güvenilir bir sitedir. Sadece içinde bulunduğu mağazaların yorumlarına bakarak ürünü satın almanız sizin açınızdan iyi olacaktır.

TC faturaya girilmek için isteniyor, daha önce N11'e iade ile ilgili soru sorduğumda iade kabul etmeyen satıcılara karşı biz karışmıyoruz, satıcı ile aranızda çözün demişlerdi bana, o yüzden alacağın üründen kesin olarak emin değilsen başka yerlere bakmanı öneririm, aksi takdirde uğraşmak zorunda kalabilirsin.

TC faturaya girilmek için isteniyor, daha önce N11'e iade ile ilgili soru sorduğumda iade kabul etmeyen satıcılara karşı biz karışmıyoruz, satıcı ile aranızda çözün demişlerdi bana, o yüzden alacağın üründen kesin olarak emin değilsen başka yerlere bakmanı öneririm, aksi takdirde uğraşmak zorunda kalabilirsin.
Ürün orda 10 TL daha ucuz.
Peki gittigidiyor ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı