N11 kupon satış değerlendirmesi

Yer
Hatay / Dörtyol
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım, Bilgisayar Teknik Servis
Arkadaşlar N11 üzerinden kupon satın alabilen var mı? 🧐 Kampanyayı iki gündür 09.00'da denesem de nafile, ödeme ekranı bir türlü geçmiyor 🤣 09.02'de ikinci deneme yine aynı, bizi mi kandiriyorlar nedir? Sonra sayfayı bir yeniliyorsun tükendi peynir ekmek gibi gidiyor mübarek 😂 Tık hızındaki kuponlarda problem yok kupon satişi olumsuz. Varsa alan helal, o zaman site yoğunluğundan zaman aşımına mı uğruyor galiba ilginc.

05112019.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya şimdi bildiğin 44 liraya 444 liralık kuponu alıp 444 liralık alışveriş mi yapabiliyorsun? %90 indirim yani doğru mu?

Dün 111TLlik kupon almıştım ben. Eğer birden çok defa yararlanabiliyorsak yarın da gireyim alayım kupon yine.

Arkadaşlar N11 üzerinden kupon satın alabilen var mı? 🧐 Kampanyayı iki gündür 09.00'da denesem de nafile, ödeme ekranı bir türlü geçmiyor 🤣 09.02'de ikinci deneme yine aynı, bizi mi kandiriyorlar nedir? Sonra sayfayı bir yeniliyorsun tükendi peynir ekmek gibi gidiyor mübarek 😂 Tık hızındaki kuponlarda problem yok kupon satişi olumsuz. Varsa alan helal, o zaman site yoğunluğundan zaman aşımına mı uğruyor galiba ilginc.

Eki Görüntüle 455995
Kredi kartını Chrome a ve n11 tanımlayıp alıyor çoğu başka bir forumda yazılım kullanan vs.var diye yorumlar da görmüştüm. Almak cidden zor gerçi 2 gündür unuttum deneyemedim bile iş falan derken:)

Dün 111TLlik kupon almıştım ben. Eğer birden çok defa yararlanabiliyorsak yarın da gireyim alayım kupon yine.

Tek hesap tek kupon.
Ya şimdi bildiğin 44 liraya 444 liralık kuponu alıp 444 liralık alışveriş mi yapabiliyorsun? %90 indirim yani doğru mu?

Evet öyle. Kuponu 11.11.2019 tarihinde kullanabiliyorsun 24 saat içinde kullanmazsan iptal oluyor.
Ahanda herşey yazıyor - Kuponlar bitmiş zaten.

Dün 111TL'lik kupon almıştım ben. Eğer birden çok defa yararlanabiliyorsak yarın da gireyim alayım kupon yine.
Kupon satişlarinda alt limitsiz alişveriş imkani var. Yani 44TL 444TL indirim kuponu aldiğinda, örneğin 460TL'lik ürüne 16TL üzerine ekleyip alabiliyorsun. Sonuc olarak cebinden 60TL cikiyor. 400 TL indirim kullanmiş oluyorsun. Ama 2gündür denedim alamadım. Diğer tık hızında olan kuponlar limit üzeri alişverişlerde geçerli. 😎
Kredi kartını Chrome'a ve N11 tanımlayıp alıyor çoğu başka bir forumda yazılım kullanan vs. Var diye yorumlar da görmüştüm. Almak cidden zor gerçi 2 gündür unuttum deneyemedim bile iş falan derken:)
Yazılım değil N11'e karti kayit edebiliyorsun banka kod onayi ile ama siteye saatinde de denesen aşiri yoğunluktan olsa gerek zor.
Dün 111TL'lik kupon almıştım ben. Eğer birden çok defa yararlanabiliyorsak yarın da gireyim alayım kupon yine.
3ürün alacaksin diyelim. Hepsine ayri sepet tutarina kullanabiliyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 455995
Her gün oluyor mu bu kupon satışları ?

Her gün oluyor mu bu kupon satışları ?
Evet 4 kasım'da başladı. Ama satın alamayıp canlı destek üzerinden akın akın şikayet var yoğun talep nedeniyle aynı anda onlarca insan nasıl ödeme yapıp alacaksa artık sistem mantiği hatalı. 2gün kaldı sanırım sitedeki kampanya detaylarını inceleyip diğer tık hızındaki kuponlardan faydalanabilirsin.

Evet 4 kasım'da başladı. Ama satın alamayıp canlı destek üzerinden akın akın şikayet var yoğun talep nedeniyle aynı anda onlarca insan nasıl ödeme yapıp alacaksa artık sistem mantiği hatalı. 2gün kaldı sanırım sitedeki kampanya detaylarını inceleyip diğer tık hızındaki kuponlardan faydalanabilirsin.
Teşekkür ederim dostum.

Kupon satışı 4-8 Kasım tarihleri arasındaydı diye biliyorum. Bu arada birden fazla kupon satın alabiliyorsunuz lakin farklı günlerde olmak zorunda. Ben bi' 111 bir de 66 TLlik kupon satın aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı