N11 kupon satış değerlendirmesi

Kupon satışı 4-8 Kasım tarihleri arasındaydı diye biliyorum. Bu arada birden fazla kupon satın alabiliyorsunuz lakin farklı günlerde olmak zorunda. Ben bi' 111 bir de 66 TLlik kupon satın aldım.
Bugün bitti satış doğru farklı günlerde alabiliyorsun ama diğer işlemi yanlış biliyorsun kuponlar sadece 11.11 günü için geçerli ve örneğin 4 ürün belirledin 4 ayrı sepette 4kuponluk indirimi kullanabiliyorsun.

Kuponların 11.11 de geçerli olduğunu zaten biliyorum lakin sitede yazana göre kupon satışı 4-8 Kasım tarihlerinde yapılacak diyordu. Yani dün kupon satışı bitti diye biliyorum.

Kuponların 11.11 de geçerli olduğunu zaten biliyorum lakin sitede yazana göre kupon satışı 4-8 Kasım tarihlerinde yapılacak diyordu. Yani dün kupon satışı bitti diye biliyorum.
Bitti evet, satış sistemi hatalı ben bir türlü alamadım bilgiler kayıtlı olmasına ve vaktinde tıklamama rağmen olumsuz. Zaman aşımı hatası, ödeme yap ekranında kalması vb hatalar. Tık hizindaki kupon gibi hesaba gectikten sonra ödeme imkani olsaydı iyi olurdu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı